Sayfa 1/9 123 ... SonSon
45 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: KabloWebTV uygulaması

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Üye atakan1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart KabloWebTV uygulaması

merhaba arkadaşlar forumda kablotv aboneliği olup android tv veya tvbox cihazlarında kumanda desteği olan uygulama pek bulunmuyor bende kendi aboneliğimdeki kanalları izleyemiyordum uzun süren bir araştırmadan sonra kendi kablowebtv uygulamamı yaptım ve evimde kullanıyorum kumanda desteği ile siz forum arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum herhangi bir maddi kazanca ihtiyacım yok o yüzden reklamsız bir apk yaptım umarım beğenirsiniz elimde geldiğince kablowebtv sistemindeki kanalları eklemeye çalıştım eğer gözümden kaçan bir kanal olur ise bana bildirirseniz eklemeye çalışırım
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

uygulama linki
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

2. 222 kişi bu gönderi için atakan1983 üyemize teşekkür etti:
    belmondo2020, tarakcii, osmanc, west, Gek, komaster, burak3, diyab, Alemiduzen, sütçü, tarum76, ceyhuneren, Abdullah_891, nomad_savage, harputlu, men71, kemo, ergus78, power83, tosyaagackakan, vorol, CK Rookie, nnokta, hcssu, Muhacir67, telase, Kali66, erden, luvboi2, apkev99, murate38, falkon42, Ercan123, sulak, aineas, asub, 4ever, 52fyde01, SSae, Kafkas3536, abbasbaba, sarozlu, murat2008, hakon, o.eren, Kalem19, yalnizprens72, ba.6155, Cyborg58, karaturk06, kirac, kapon52, ferdi1453, blackdragon, SaKo, tükenmez, don careca e, solak6469, 2hwswe7k, CorumluM, Efes, ENESARHEZ, eledor, pasadena, trzorro, fatmai, cango001, merdanli, seko1907, sudan, fatih18, memed3, riska83, abdullah75, Yanlizadam, Menderes61, schweisser, Mmkk, mufti37, tunau, tahajik, DMCA, jankat, özvatanli38, gzegen, adilem, neco67, jayden 2016, Y.Akgn, teknouzman, iso2006, bahri, Mikayil, BAKMAN1968, Mustafa1974, guzelinsan, IMPERATOR1907, Usmanaga, mxxmq123, Furkan03, bprg, pratiker15, semaverci, sky07, Volkan678, asistlivetv, emso, Lyon-1995, Piriyatel, kartal3x, punisher_018, memati54, ugurg, AGA19, jghjhjghj, hy33, Sonhan, can47, rasimtorros, eray48, AhmetK46, atilla_erkan, reduak, Cifi64, ratli, gigablue, damn2008, Ahmetli, kemal20, cıran63, a.soyel1, hazar49, birol1962, Tarık034, merkez27, attila, kottepanda, atakanpower, duzce1903, anka06, Camursevket, asikral_8319, aykan34, Asker, ultrazrail, yorfa, Muratbilo, kanmur, fibeley, Sermet, androbjk34, attilla1954, canim17, sinan91, YCC, hakkicam3515, Ekrem Gökten, kaya46, Semset74, reflex, memet1968, aliyil88, dursun28, kocmust1, iLevo, obin, albay66, Asi1453, themisofgreek, Feri, fugger, Molla22, gurselfb, anagold24, muzo34, kemal çalışmaz, ozguronur, REFSA, isoo335, fiko45, Muki, sarizeybek, Batu7, delphin01, hurefe, Murre, Hasanfsm, Omer1968, abbot, itom, mmliklnc100, Akca, metinbicer, murat5757, OSMANLİTOKADİ, Tavaslı, sefah, renji16, proffbay34, izleyici234, mehmetey, rihtim, ebdaim, Alia58, Yusufefe, Gökbey, Güni61, xanti, rideordie, Oylesine00, mert77, delikadir, sahin55, ocamurlu, Ttoygun, osmantokat, Senol67, köprülü, markclark

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye delikadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

tesekkürler Amazona yükledim fakat kanallar acilmiyor

4. delikadir üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı delikadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekkürler Amazona yükledim fakat kanallar acilmiyor
    kardeşim amazon stick cihazım yok ama hem iş yerinde ve hem evimde android tv stick kullanıyorum ikisindede çalışıyor
    senin cihazda uygulama çalışıyor ve kanalları seçince mi çalışmıyor

6. 3 kişi bu gönderi için atakan1983 üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

8. 3 kişi bu gönderi için atakan1983 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Yeni Üye rihtim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Walla bende yukledim kanal sectim hic biri acilmiyor

10. rihtim üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 1/9 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler