Sayfa 1/5 123 ... SonSon
24 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Disney+

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Moderatör Turab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Disney+

VPN ile çalışır, bide dil seçeneği varmış.

resim

resim

resim

resim

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.
    Konu Turab tarafından (10.10.21 Saat 16:57 ) değiştirilmiştir.

2. 180 kişi bu gönderi için Turab üyemize teşekkür etti:
    Murre, allo, MHBB, hy33, 0332efsane, Havza55, taha253545, koral, Ibo65, baban_1, serseribilmece, ogzhkn, tweety, ceko1, Krsn, selcukbjk, bulent_39, dralpk, salsala09, Aslan12, Godayvaxx, Aydifun, firat23, enatalay, nurum, Oki4495, ertugrulgazii, Turka1968, Emrevolkan, Tahsin2830, Sami-42, fener70, ghostman34, Birolbln67, osman6038, Deliyürek_07, ceki22, Samet00156, bykubi, reshko66, kilinc bey, Yahya kaptan, djafert, telci34, metin16, laziren, ermal, ilham01, matthew23, kızılok, Mahony, Taner68, Dolce70, Serkancil, Efes, Osaman, hasanerg, Ahmet7476, Hulki Baydere, gabali42, Ahmet57, oktay24, SUNGATE, derbeder1973, suhufxx, uNna, memce, mousse, ceknq_1, TNS90, m.m.k., murat.bastuerk, Ismail2901, Bbdsalman@hotmail.com, murat2008, yaso03, Kaan2008, Usakliusta64, abos, BnYmN, ferat, alparturk, Yahyam, K€MO, bakhun, gkcn1907, zfrks35, sporum, linux, turis, zardoz41, mdytcty, PintiAsker, tarikdeniz80, feridunbey, mersinbay33, isvecli, Patron061, Yagmur das88, heso, Laz6161, Dede17, kingong, Ayazaras, Hamsibasi61, Persili, King62, Yörükan, Carnation, asub, valdi, gaza23, Firat79, isso27, sahx, snobdoc, turanturk.57, Dunlop34, Jeder, hakkan, fenerli78, mucosemra, ughr, karpuz99, kom35, can45, 000ra000, alioglou1967, Uenluesoy 1, renji16, Defne2021, huseyin4646, Salihtk, kozanoglu, kottepanda, TigerONLINE, Razov, Charles Leclerc, Serdar18, Umitsym, onuron5k, eser001, Tfn53, Alper0044, memoli1, serkan1907, korsan2012, Niko05, iLevo, sokratesryuji, Alemiduzen, basler, Asi1453, nasah, sarizeybek, VaRGoD, mirkalem, EnesEfe, neco67, DenizDemir26, Tayyar Aksu, ferityeni, Hoodman009, ankbye, green, o.eren, Ahmetli, milli, caycumayayolculuk, enessancak1, avenger20, adres27, MSGT, tky66, samy, tuncay6609, angelo, bprg, ProJectOnr, Hayro197134

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Yeni Üye milli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

slm ben bunu calistiramadim nasil olacak yardim olursa cok tskler

4. 6 kişi bu gönderi için milli üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Moderatör Turab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı milli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi fazla anlatacak birşey yok, bende şuan vpn siz bile açıldı cepte, isdersen sil başdan kur, yada cash temizle bidaha aç dene ,

- - - Güncellendi - - -

Vallahi fazla anlatacak birşey yok, bende şuan vpn siz bile açıldı cepte, isdersen sil başdan kur, yada cash temizle bidaha aç dene ,

- - - Güncellendi - - -

6. 7 kişi bu gönderi için Turab üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Razov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bunu firestick yada androıd tv de kullanabilen varmı
    Oynamadan önce çöküyor

8. 4 kişi bu gönderi için Razov üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Yeni Üye ankbye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Freistick e kurdum pek verimli degildi sildim

10. 2 kişi bu gönderi için ankbye üyemize teşekkür etti:

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler