Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
44 sonuçtan 36 ile 40 arası

Konu: KabloWebTV uygulaması

1. Teşekküre Gitİndir #36
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı köprülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Murre usta bu konuda paylaşılmış apk bende tr den vpn siz izleniyor senin önerdiğin konudaki resmi göremedim appcreatorden bir görüntü sanırım benim anlamaya çalıştığım şu bu cookie ekleme durumu sadece bu uygulama yapma sitesi için geçerli bir şey mi atakan kardeşim de o sitede yapmamış anladığım kadarıyla yöntem olarak aynı mı yada hiç uygulama olmadan User agent header bilgisi yada bu cookie gibi kablo yayınlarını çalıştıracak url haricindeki bilgiler illa apk olmalı ve apk ya mı eklenmesi gerekli yani bir m3u dosyasında exif bilgileri olarak eklense bunlar her hangi bir player de çalıştırılsa olmaz mı
    M3u çok denendi malesef beceren çıkmadı, bende bekliyorum.

Ben appcreator24 sitesini kullanıyorum uzun zamandır.

Örnek resim directv "no" seçinki dvr 2saat sar izle aktif olsun
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

2. 22 kişi bu gönderi için Murre üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #37
    Teşekküre Git
    Üye atakan1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı köprülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Murre usta bu konuda paylaşılmış apk bende tr den vpn siz izleniyor senin önerdiğin konudaki resmi göremedim appcreatorden bir görüntü sanırım benim anlamaya çalıştığım şu bu cookie ekleme durumu sadece bu uygulama yapma sitesi için geçerli bir şey mi atakan kardeşim de o sitede yapmamış anladığım kadarıyla yöntem olarak aynı mı yada hiç uygulama olmadan User agent header bilgisi yada bu cookie gibi kablo yayınlarını çalıştıracak url haricindeki bilgiler illa apk olmalı ve apk ya mı eklenmesi gerekli yani bir m3u dosyasında exif bilgileri olarak eklense bunlar her hangi bir player de çalıştırılsa olmaz mı
    @köprülü kardeşim uygulamayı appcreator24 sitesinden yaptım benim programlama bilgim yok sadece çok meraklı olduğum için kurcala karıştır deneme yanılma yöntemiyle yapıyorum Cokkie işine gelirse o işide bu forumda bir arkadaş sayesinde öğrendim hatta resimli açıklama yapmıştı user agent vb şeyleri nasıl gireceğimizi ufakta olsa göstermişti bende onun üzerine deneye deneye bir uygulama yaptım şimdide başka bir şeyle uğraşıyorum fakat html kodlarda pek anlamıyorum eğer bana yardımcı olacak birisi var ise (<div onclick="location.href='go: ) koduna nasıl bir kod girersen tıklandığında direk exoplayer ile yayını oynatabilirim Reference kısmını karıştırdım ama olmadı
    Konu atakan1983 tarafından (17.07.24 Saat 10:48 ) değiştirilmiştir.

4. 3 kişi bu gönderi için atakan1983 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #38
    Teşekküre Git
    Üye Yazar Panda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Eğer yurtdışında iseniz kanallar çalışmayacaktır.

6. Yazar Panda üyemize teşekkür edenler:

7. Teşekküre Gitİndir #39
    Teşekküre Git
    Üye Yazar Panda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Maalesef M3U'da bu mümkün değil

8. 2 kişi bu gönderi için Yazar Panda üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #40
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Anlamadığım şudur: ben rapid vpn kullanıyıyorum ve yurt dışından sorunsuz izliyebiliyorum. Burada devamlı yurt dışında çalışmaz diyen var. Arkadaşlar iyi vpn kullanmassanız çalışmaz bu doğru. Vpn uygulamanızı sorgulayın bence. Veya vpnsiz kullananlar RAPID vpn indirip tr34 bağlansın öyle açsın.

vpn vpn vpn vpn...

10. 2 kişi bu gönderi için Murre üyemize teşekkür etti:

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. SARICABEY83

Bu Konudaki Etiketler