Seite 4 von 4 ErsteErste ... 234
Ergebnis 16 bis 20 von 20

Thema: smart tv apk

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #16
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von KaanSVL

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

elinize sağlık

2. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu KaanSVL für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #17
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von sensi

Info

Zitat Zitat von Medab21 Beitrag anzeigen
    Ustam ssiptv nereden indirebiliriz. Kaç tane indirdim çalışmadı. Elinizde link var mı teşekkürler iyi günler
    dostum ssiptv player kullandığınız smart tv.nizin markasına uyumlu ise google playstore arama motoruna ssiptv yazın bu uygulama mutlaka arama motoruna gelecektir.. daha sonra indir butonuna basıp tv uygulamalarına ekleyin. daha sonra ssıptv uygulamasından AYARLAR kısmıma girirek lingua bölümünden TÜRKCE dilini seçin ve uygulamanın sol köşesindeki MENÜ .den İÇERİK bölümene tıklayıp FAVORİLER, KANALLAR, ve OYNATMA LİSTELERİ Kısmına bulmuş olduğunuz free iptv adreslerini manuel el ile BAŞLIK kısmına herhangi bir ad ekleyin...Daha sonra bulduğunuz adrsi yazmak için tv kumandanızın sağ ve sol tuşları ile büyük sağ pencereye gelip bulunan adrsi girip daha sonra en üst sağ köşede KAYDET tıkla ve çık kanallar otomatik tv nize yüklenecektir şimdiden herkese iyi seyirler
    Dalından düşen yaprak, Rüzgarın oyuncağı olurmuş. H.Z MEVLANA

4. Die folgenden 4 Benutzer sagen Danke zu sensi für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #18
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von ahmetxnight

Info

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. Indir

6. The Following User Says Thank You to ahmetxnight For This Useful Post:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #19
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von rihtim

Info

kardes usb ye samsungdan smart ip tv tizen ve orsay dosyasini indir ve bu dosyayi okumaz ama sen resimlere tikla gez dosyalari tektek tikla otomatikmen sonunda smart tv uygulamasi gelecektir ben öyle yaptim oldu yukledim

8. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu rihtim für diesen nützlichen Beitrag:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #20
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von calculous

Info

SSiptv ya da OTTplayer olabilir ancak alabiliyorsanız stick tarzı bi android tv kutu edinmenizi öneririm. tvlerin yazılımları çok akıcı olmuyor.

10. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu calculous für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 4 von 4 ErsteErste ... 234

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer