Sayfa 1/4 123 ... SonSon
16 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Defender TV Çok Yakında

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Üye atakan1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Futbol Defender TV Çok Yakında

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır yeni uygulama üzerinde çalışıyorum son safhasına yaklaştım kumanda desteği ile android tv de ve diğer cihazlarda kullanılabilir
    insanları reklam vb şeylerle uğraştırmamak için reklamsız bir uygulama yapma kararı aldım
    bağış usulü yapmak istiyorum sizce nasıl olur önerilerinizi ve fikirleriniz yazarsanız sevinirim bende ona göre bir şekil vereceğim
    uygulama örnek resimlerini paylaşıyorum ilerki günlerde apk paylaşıma açacağım
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

2. 200 kişi bu gönderi için atakan1983 üyemize teşekkür etti:
    klipacino, Okita, horizonviet, aybe, ThePoyraz, bykubi, murat67, haydar2121, solmazli, samieltr, headend, meram, Alemiduzen, ilkem123, erden, selcukokutan83, androbjk34, silah52, IMPERATOR1907, hakkicam3515, mehmetkyb, sarizeybek, Liverbird, özvatanli38, ferdi1453, ustun, alien2, ozdemiromer999, samsun_lu, AhmetK46, kapon52, polat0340, Samet1905, recc57, muammer74, Abdullah_891, harputlu, Nihat_62, FB58, BAKMAN1968, Asker, John1907, sarayköylü, schweisser, bahtsız, kemo, Sabri1983, Sonhan, renji16, sakin78, thunder043, uyd123, ebdaim, hy33, gabali42, Kay38, Horoz_20, SaKo, qatara, Pomak39, sinan91, tükenmez, beytu, Muratbilo, sahx, teknouzman, bprg, neco001, grandlewis91, hakanaxu, iLevo, umut64, hacırecai, anagold24, Kalem19, Mmkk, eledor, dursun28, cemel1, sudan, gzegen, power83, King62, guzelinsan, Ali Koc, vorol, duzce1903, cann3, ceron43, erhankanber, celali1, mepasa, Camursevket, coskun, Metin2002, digi61, hilal67, CorumluM, Senol67, Erarslan, onuron5k, apkev99, murate38, Nike, kanmur, pratiker15, itom, ENESARHEZ, Wawe, seyyah, Cifi64, markclark, pisceyar, ocamurlu, yalnizprens72, mdemirtas1983, fenerli78, murat5757, adres27, Kocayusuf, Tfn53, delikadir, falkon42, Usmanaga, Muki, tahajik, Kali66, Sülo40, Semset74, fugger, abbot, raalbatros, muzo34, Mustafa1974, powerboard, wanunu86, slm6161, aytur, korsan2012, Ercan123, metinbicer, anka06, Persili, atakanpower, proffbay34, Y.Akgn, attila, Furkan03, SABIR39, Asi1453, memed3, Omer1968, reduak, emso, mehmetey, asub, kemal çalışmaz, Volkan678, can47, punisher_018, izleyici234, xanti, Uenluesoy 1, fener70, arko, köprülü, Tavaslı, ömer kartal, Gökbey, rihtim, atac, tosyaagackakan, delphin01, Muhacir67, Hasanfsm, Diyaren, albay66, 2hwswe7k, birol1962, Ilgad, Alia58, Molla22, gurselfb, Cyborg58, memati54, atilla_erkan, kardasali64, isoo335, kartal3x, aliyil88, kottepanda, hazar49, Murre, OSMANLİTOKADİ, Yusufefe, Oylesine00

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Yeni Üye hazar49 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Hayırlısı olsun hocam..

4. 7 kişi bu gönderi için hazar49 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı atakan1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır yeni uygulama üzerinde çalışıyorum son safhasına yaklaştım kumanda desteği ile android tv de ve diğer cihazlarda kullanılabilir
    insanları reklam vb şeylerle uğraştırmamak için reklamsız bir uygulama yapma kararı aldım
    bağış usulü yapmak istiyorum sizce nasıl olur önerilerinizi ve fikirleriniz yazarsanız sevinirim bende ona göre bir şekil vereceğim
    uygulama örnek resimlerini paylaşıyorum ilerki günlerde apk paylaşıma açacağım
    gizli içerik alıntı yapılamaz
    Aslında çok güzel düşünmüssün. Başta bende senin gibi düşünmüştüm reklamsıznama bağış olsun diye. Sonrada aklıma telif hakları geldi. Eğer oraya şahsi bilgilerimi eklemiş olsaydım dedim belki başım ağrır boşverdim. Sonuçta malum yayınlar içeriyor ana kaynak sahibi olmasakta paylaşım oluyor..
    Ben bu yola adım atmak cesareti bulamadım, bağış tuşlarını kaldırdım kendi uygulamamdan. Bişey kazandırmıyor bana evet ama kendim seviyorum ve kullanıyorum işime yarıyor bu yeter bana.

Belkide hiçbişey olmaycaktı. Herkes uygulamayı kullanacaktı kimse bağış atmayacaktı.

Gerçekler nedir 100% emin değilim bunlar benim fikirlerimdi, dikkatli olmakta fayda vardır.

Iyi çalışmalar 👏🤝

6. 15 kişi bu gönderi için Murre üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Üye atakan1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@Murre teşekkürler
    bağış usülü düşünüyorum ama senin dediğin gibi kişisel bilgiler işin içine girer ve telif vs
    ama sonuçta bir emek harcanıyor yayıncı biz olmasakta 1 haftadır uygulamayı dizayn etmek için uğraşıyorum bu da bir emek
    reklam koyayım dedim sonra vazgeçtim insanların 2 kuruşluk keyfini reklamla bölmek istemedim hayat zaten kısa ekonomik durumlar belli herkes için
    ama şahsen motive olmak için insan birşeyler bekliyor emeğin karşılığında bu benim fikrim yinede sağol yorumların için

forumdaki diğer arkdaşlarında tavsiyeleri olursa yorumlarda yazarsanız sevinirim

8. 9 kişi bu gönderi için atakan1983 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Superuser KaRaTuTKu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bende admin olarak birsey yazayim parali her is bagisda olsa yasak bu forumda.
    Gönlünden paylasim yapmak istersen yaparsin ama bagis isini unut lütfen...

10. 15 kişi bu gönderi için KaRaTuTKu üyemize teşekkür etti:

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 konuk)

Bu Konudaki Etiketler