Sayfa 1/3 123 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kişisel iptv

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart köprülü

selamünaleyküm arkadaşlar öncelikle paylaşacağım uygulamaya ne isim verdiğimi bilemedim o yüzden kişisel iptv diye adlandırdım arkadaşlar ilk etapta uygulamayı web de kullanılabilir olarak paylaşıyorum apk olarak ta kısa süre sonra paylaşacağım inşallah uygulama ile ilgili kısa bir açıklama yapmak istiyorum uygulamada kategoriler ekleyebilirsiniz bu kategorilere içerikler ekleyebilirsiniz içerikler için kapak fotoğrafı da ekleyebilirsiniz tek dikkat etmeniz gereken nokta kategori yada içerik eklerken yada düzenleme yapmak istediğiniz de yada silmek istediğiniz de bu işlemleri yazarak uyguluyorsunuz ve teyit ediyorsunuz bu yüzden yazım hatası yaparsanız işlem gerçekleşmez yani büyük küçük harf duyarlılığını boşluk duyarlılığını dikkate alarak işlem yapınız kayıt ettiğiniz içerikler yada kategoriler hangi tarayıcı üzerinden neler kayıt ettiniz ise çerezlere saklanır yani akılda tutulur haliyle farklı farklı tarayıcılar dan uygulamayı kullanıp listeler oluşturduğunuz da farklı farklı listeler ile karşılacağnızı unutmayın tabi dilediğiniz zaman tüm eklediğiniz içerikleri ve kategorileri sıfırla diyerek sıfırlayabilirsiniz uygulama çok ileri seviye bir uygulama değil tabi ama umarım yine de beğenirsiniz uygulamanın m3u8 uzantılı akış içeriklerini oynattığını hatırlatmak isterim yani ts yada mpegts oynatmayabilir ama mp4 oynatabilir bazen neyden kaynaklı olduğunu tam olarak anlayamadım içerik m3u8 uzantılı olsa bile oynatmadığı da olabilir linki ekliyorum güle güle kullanın arkadaşlar
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

Arkadaşlar apk indirme bağlantısını da buraya ekliyorum
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.
    Konu köprülü tarafından (2 Hafta önce Saat 14:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: köprülü

2. 203 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:
    selcukokutan83, Diyar80, recc57, Abdullah_891, harputlu, memati28, ozdemiromer999, umut64, CK Rookie, memati54, falkon42, Burak91, aineas, asub, FB58, iavci, kocamustafa, luvboi2, abbasbaba, bprg, pasadena, pratiker15, Cyborg58, karaturk06, IMPERATOR1907, Asi1453, apkev99, eledor, Nihat_62, damn2008, riska83, asyozy, kozanoglu, ultrazrail, Aslan74, cingozbursa2, Furkan03, rasimtorros, Ahmetli, belp, Asker, Nike, themisofgreek, obin, king1254, sarizeybek, Batu7, hurefe, antepli, Mezarci55, renji16, hasoo, Nellaa, trzorro, tosyaagackakan, metinbicer, mirkalem, kapon52, raket, techno34, yalcin45, REFSA, Kaan2008, burak3, adres27, mehmetkyb, men71, tükenmez, sefa, reshko66, Rambo03, sefah, linux, sokratesryuji, Güni61, akmen56, Chico07, Timbay, yalnizprens72, Persili, Seyyah34, ilkerxtk, merkez27, Molla22, Cüneyt, hasantas, vatan99, mert77, Sonhan, ba.6155, androbjk34, reduak, tahajik, aknskn44, Tavaslı, fatmai, Y.Akgn, Muhacir67, emso, Hayallerinresmi, özvatanli38, hbordo-mavi, itom, Wawe, mmliklnc100, Ömer Avcı, yenideneme., Ferdi_07, schweisser, strider, Sermet, BAKMAN1968, kemal çalışmaz, mufy34, juk, anagold24, Isi, OSMANLİTOKADİ, Erarslan, Candost, ustun, osmantokat, abbot, Mahony, albay66, aliyil88, bahri, unaltarkan, iLevo, aykan34, hilal67, 55 cimbom, isoo335, mahmut164, telase, nnokta, oslo, cc06, Volkan678, sampo, hazar49, kottepanda, Semset74, Oylesine00, ixir44, proffbay34, delphin01, rideordie, ton, duzce1903, Senol67, atakan1983, xanti, Adem006, rihtim, kemo, Sahin0064, Faikyayla, markclark, soundhs, anka06, Feri, Sabri1983, Ercan7878, Memo64, kardasali64, muzo34, mxxmq123, Kelebek, punisher_018, murat5757, hcssu, hakanaxu, piki, Murre, ergün, Gökbey, Yaya, kanmur, iso2006, oemer45, gigablue, ismail35, Alia58, reflex, fibeley, sahin55, yorfa, Kali66, muammer74, CorumluM, erdem0634, ceylan, canim17, mehmetey, newmanyak, Piriyatel

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Üye fibeley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Eline sağlık.
    İçerik ekle butonları player'ın altında kalıyor ama bu bir sorun mudur bilemem.

4. 2 kişi bu gönderi için fibeley üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Sağol kardeşim genelde düğmeler gözükür durumda bazen video oynatmaya geçtiğinde bazı video boyutları o düğmeleri kapatabiliyor ona biraz zaman ayırdım fakat bir denge sağlayamadım ama dediğim gibi video oynarken kayboluyor bazı videolar da oda ayrıca içerik eklemek gerektiğinde video playeri kapatmak için player sağ üst kenarına player kapatmak için bir düğme eklemiştim oradan kapatarak ta bu sorundan kaçınılabilir şimdilik ama fırsat buldukça eksik yönlerine müdahele edebilirim

6. 5 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bu nedir? Ben yapamadim. Kanal ekleyemedim. ??

8. Murre üyemize teşekkür edenler:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart köprülü

Alıntı Murat84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nedir? Ben yapamadim. Kanal ekleyemedim. ??
    Çok zor değil kategori ekle düğmesine basarak istediğin isimde kategori ekliyorsun bir yada sonsuz sayıda örneğin ulusal haber sinema spor filmler diziler gibi daha sonra içerik ekleme düğmesine tıklıyorsun sana hangi kategoriye eklemek istediğini soruyor içeriğini sen daha önce eklediğin kategoriler listesini gösteriyor sana içerik eklemek istediğin kategori adını yazıyorsun sonra içerik ismini yazıyorsun içeriğe ilişkin akış bağlantısını yazıyorsun yine içerik için bir kapak resmi eklemek istiyorsan bir kapak resmi bağlantısı ekliyorsun içerik eklenmiş oluyor hangi kategoriye eklemiş sen tıklıyorsun içerikler kısmında gözüküyor ve içeriğe tıklıyorsun oynamaya başlıyor tüm bu işlemleri yaparken de zaten modal bir pencere açılarak sana ne yapmak istediğini soruyor ve seni yönlendiriyor anlatınca çok zor muş gibi görülebilir ama aslında çok basit
    Düzeltme eğer kapak fotoğrafı eklemek istemiyorsan boş bırakma sadece http yazman yeterli
    Konu köprülü tarafından (2 Hafta önce Saat 02:13 ) değiştirilmiştir. Sebep: köprülü

10. 7 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. ismail35

Bu Konudaki Etiketler