3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: tv.canlitv.team test

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Üye OSMANLİTOKADİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart tv.canlitv.team test

ustalardan ricam alttaki php kodunu inceleyip nerde hata yapmığımı söylerlerse kendimi geliştirmek adına faydalı olur
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. bu siteden kanal isimlerini ve kanal id lerini çekmek için kod yazdım
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

Benzer Konular:

2. 89 kişi bu gönderi için OSMANLİTOKADİ üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Üye bahri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bunu nasil buldun $url = burdaki link i

4. 4 kişi bu gönderi için bahri üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Üye fibeley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı OSMANLİTOKADİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustalardan ricam alttaki php kodunu inceleyip nerde hata yapmığımı söylerlerse kendimi geliştirmek adına faydalı olur
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. bu siteden kanal isimlerini ve kanal id lerini çekmek için kod yazdım
    gizli içerik alıntı yapılamaz
    Sanırım başka bir şey için yazılmış bir kod üzerinde deneme yapıyorsunuz çünkü kodun yapmak istediği işlem ile uğraştığınız sayfa arasında bir alaka göremedim.
    İlk dikkatimi çeken şu ki normalde yayını çekmek istediğiniz sayfanın linkini yazmanız gereken $url değerine siz direkt olarak zaten ulaşılmaya çalışılan son m3u8 linkini yazmışsınız.
    Bir de merakımdan yayınların çalışma prensibini inceleyip baktığımda gördüm ki sayfa açıldığında player'a şifrelenmiş bir link verisi yollanıyor player bunu javascript ile çözümleyip o şekilde oynatmaya başlıyor.
    Şifreleme algoritması da oldukça anlaşılmaz yapılmaya çalışılmış, yapanları tebrik etmek lazım.
    Javascript olduğu için kodlaması görünür vaziyette fakat php'ye dönüştürme açısından üzerine kafa yorulmadan çözülmesinin kolay olmadığını düşünüyorum.
    Uğraşacak olanlara kolay gelsin.

Yayının bilgilerinin ve javascript şifrelemesinin olduğu sayfanın linki ve sayfayı açabilmek için gereken Header bilgisi şu şekilde:
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

Edit: Biraz uğraştırsa da , [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. konusunda linkleri çözümleyen PHP'yi paylaştım.
    Konu fibeley tarafından (2 Hafta önce Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

6. 41 kişi bu gönderi için fibeley üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler