1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Youtube Live VLC

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Youtube Live VLC

Selamün aleyküm arkadaşlar sizler için hazırladığım basit ama beğeneceğinizi düşündüğüm bir uygulamayı yine sizlerle paylaşmak istiyorum uygulama isminden de anlaşılacağı gibi youtube canlılarını oynatmak üzere tasarlandı aslında ve kullanabilmek için cihazınız da vlc player yüklü olması gerekli çünkü içerikleri vlc player ile oynatmak üzere tasarladım youtube canlısı diyorum ama çoğu kaynaktan edindiğiniz içerikleri de oynatabilir vlc nin youtube canlısını her hangi bir converte ihtiyaç duymadığından esinlenerek böyle bir uygulama yapmak istedim çok uzatmayım uygulamanın nasıl kullanıldığından bahsedeyim biraz öncelikle youtube uygulamasından değil internet tarayıcıdan girdiğiniz de bir canlıyı açtığınız da adres çubuğunda bulunan bağlantıyı eklemelisiniz paylaş yoluyla aldığınız bağlantı değil eklerken isterseniz kategori belirleyerek eklediğiniz içerikleri kategorilendirebilirsiniz isterseniz yeni içerikleri eklerken mevcut kategoriler den birine ekleyebilirsiniz kategori listesi bağlantı yapıştırma alanı altında yatay ve kaydırılabilir olarak birikir kategoriye tıkladığınizda aç isim değiştir sil seçenekleri sunulur aç dediğiniz de modal kapanmıyor kapat düğmesi ile kapatıp açılan kategori içeriklerinden oynatmak için seçim yapabilirsiniz içerikler dikey bir kutu içinde kaydırılabilir olarak gözükür aynı zamanda içerikler içinde tıklayınca bir modal açılır aç isim ver sil seçenekleri vardır içeriği aç dediğiniz de vlc player ile oynatmaya başlar ama söylediğim gibi vlc player cihazınız da yüklü olmalı umarım beğenirsiniz arkadaşlar işte apk indirme bağlantısı
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.
    Konu köprülü tarafından (24.07.24 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: köprülü