1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Google Drive'a Yüklenen M3U Dosyasının Linki Nasıl Alınır?

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye shadowhero55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Google Drive'a Yüklenen M3U Dosyasının Linki Nasıl Alınır?

Bu araç, Google Drive'da depoladığınız dosyalara Google Drive önizlemesine yönlendirmeden doğrudan indirme bağlantısı oluşturmanıza olanak tanır. M3U dosyalarınızı yüklemek için harici bir sunucuya ihtiyacınız kalmayacak.

M3U dosyalarınızı Google Drive'a yükledikten sonra aşağıdaki adımları izleyin.

Adım 1:
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. gidin ve paylaşmak istediğiniz m3u dosyasını sağ tıklayın, ardından "Share"e tıklayın.

Adım 2: Çıkan pencerede erişim kısmını "Anyone with the link" olarak değiştirin.

Adım 3:
    "Copy link" ile linki kopyalayın.

Adım 4: Aşağıdaki linkteki "Enter your sharing URL" yazan metin kutusuna kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın ve bağlantınızı oluşturmak için "Create Direct Link" butonuna tıklayın. Oluşan linki tüm iptv oynatıcılarında kullanabilirsiniz, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

2. 32 kişi bu gönderi için shadowhero55 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler