Sayfa 1/2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: m3u listelerini kodi ile oynatma

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye yakup73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart m3u listelerini kodi ile oynatma

Herkese merhabalar, " görüntüde sürekli kopma" bölümünde tv yayininda kopmalar oldugunu anlatmistin, bir cok seyi denedim, simdi farkli playerleri deniyorum.. Kodi tavsiye edildi, yükledim, Youtube de bir ton video baktim, oradaki tariflere göre m3u listesini yükledim, aslinda cok basitdi, PVR simpel client add ons u yükledim, ayarindan benim listenin adresini verdim.. tv bölümünde benim listedeki kanallari görebiliyorum ama kanallar acilmiyor, " bir hata olustu, log a bak " diyor.... Ayni liste VLC ile calisiyor, tek problem takilmlarin olmasi (problem internette degil). Kisacasi Kodi ye m3u lari nasil problemsiz yükleyebiliriz, yada ben nerede hata yapmis olabilirim..? simdiden cok tesekkürler..

2. 28 kişi bu gönderi için yakup73 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Üye Niko05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı yakup73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar, " görüntüde sürekli kopma" bölümünde tv yayininda kopmalar oldugunu anlatmistin, bir cok seyi denedim, simdi farkli playerleri deniyorum.. Kodi tavsiye edildi, yükledim, Youtube de bir ton video baktim, oradaki tariflere göre m3u listesini yükledim, aslinda cok basitdi, PVR simpel client add ons u yükledim, ayarindan benim listenin adresini verdim.. tv bölümünde benim listedeki kanallari görebiliyorum ama kanallar acilmiyor, " bir hata olustu, log a bak " diyor.... Ayni liste VLC ile calisiyor, tek problem takilmlarin olmasi (problem internette degil). Kisacasi Kodi ye m3u lari nasil problemsiz yükleyebiliriz, yada ben nerede hata yapmis olabilirim..? simdiden cok tesekkürler..
    Ustam, kodi cok farkli bir sistem. Elinde ki mevcut m3u listesi artik güncellenmiyorsa kanallari seyredemezsin. Farkli güncel bir m3u listesiyle tekrar dene. Örnegin Muhalif ustamizin m3u listesi stabil calisiyor. Az önce kodiye yükledim, güzel calisiyor. Ayarlar kisminda Ort: Entfernter Pfad (Internetadresse) ve m3u Listesine de verdigim su adresi yükle [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    "Fertig" ve "Ok" kismina tikla ve kodiyi kapatip tekrar ac. Artik TV yazan yerden kanallari seyredebilirsin.

4. 17 kişi bu gönderi için Niko05 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Yeni Üye yakup73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Ne kadar tesekkür etsem azdir.. acemi oldugumdan bir ton liste indirdim, calisanlari var ama VLC de sürekli takinti oluyor o yüzden kodiyi denemek istedim ama callisan listeler ayni islemi yapmama ragmen Kodi de calismadi. Acaba bu m3u listeleri kodi ye mi özel, bu yolladigin loiste VLC dede calisiyor ama bende VLC de calisan listeler bir sekilde Kodi de calismiyor. Eger gercekten kodiye özel liste lazimsa, bunlari nerden bulabilirim, veya kodiye özel liste oldugunu nereden anlayabilirim. Sizin yolladiginiz liste benim yerli TV ihtiyacimi tamamen karsiliyor aslinda ama Alman kanallarinida bulmaya calisiyorum. ve tekrar tekrar cok cok tesekkürler..

6. 10 kişi bu gönderi için yakup73 üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Ne kadar tesekkür etsem azdir.. acemi oldugumdan bir ton liste indirdim, calisanlari var ama VLC de sürekli takinti oluyor o yüzden kodiyi denemek istedim ama callisan listeler ayni islemi yapmama ragmen Kodi de calismadi. Acaba bu m3u listeleri kodi ye mi özel, bu yolladigin loiste VLC dede calisiyor ama bende VLC de calisan listeler bir sekilde Kodi de calismiyor. Eger gercekten kodiye özel liste lazimsa, bunlari nerden bulabilirim, veya kodiye özel liste oldugunu nereden anlayabilirim. Sizin yolladiginiz liste benim yerli TV ihtiyacimi tamamen karsiliyor aslinda ama Alman kanallarinida bulmaya calisiyorum. ve tekrar tekrar cok cok tesekkürler..
    Rica ederim, ne demek. Aslinda stabil bir m3u listesini farkli player ile calistirabilirsin. Kodiye özel bir durum degil. Bazi m3u listeleri fazla uzun ömürlü olmuyor, göstermeme durumu bu yüzden. Örnegin zamanla yükledigin her hangi bir m3u listesini player de güncelleyemezsen, su hata uyarisini alirsin "Die Wiedergabe konnte nicht aktualisiert werden, letzte Version wird wiederhergestellt". Bu tür m3u listesini baska player ile calistiramazsin. Forumda paylasilan güncel alman m3u listeleri de mevcut, denemen lazim. Basarilar ustam.

8. 7 kişi bu gönderi için Niko05 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Muhalif ustamiza ait güzel bir alman m3u listesi mevcut. Kendisi listeyi sürekli güncel tutuyor. Umarim bu alman kanallari isini görür. Hayirli seyirler. [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

10. 3 kişi bu gönderi için Niko05 üyemize teşekkür etti:

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler