Sayfa 1/3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Telefonlarda Portal ve MAC bilgilerini kullanarak donmadan yayın izlenebilirmi?

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Üye Tayyareci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Telefonlarda Portal ve MAC bilgilerini kullanarak donmadan yayın izlenebilirmi?

Değerli paylaşımcı arkadaşlarım:
    :tr:" [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. Portal ve 00:1a:79:a1:1b:14 MAC " bilgilerini kullanarak SF IPV Player ile yayınları donmadan kesintisiz bir şekilde bilgisayarımda izleyebiliyorum. Bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığım için soruyorum; Android telefonumda " [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. Portal ve 00:1a:79:a1:1b:14 MAC " bu bilgileri kullanarak yayınları donmadan kesintisiz bir şekilde izleyebileceğim öneribileceğiniz apk/uygulama var mı? Varsa paylaşırsanız sevinirim. İlgilenecek paylaşımcı arkadaşlarımıza peşinen teşekkürler.

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
    • Dosya tipi: jpg Pano01.jpg (101,1 KB (Kilobyte), 102x kez indirilmiştir)

2. 9 kişi bu gönderi için Tayyareci üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Super Moderatör oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Burdakini deneyebilirsiniz.

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

4. 43 kişi bu gönderi için oemer45 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Değerli paylaşımcı arkadaşlarım;
    " [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. Portal ve 00:1a:79:a1:1b:14 MAC " bilgilerini kullanarak SF IPV Player ile yayınları donmadan kesintisiz bir şekilde bilgisayarımda izleyebildiğim halde;
    playstore'den indirdiğim ve telefonuma kurduğum IPTV Stalker Player uygulamasında aynı bilgilerle yayın izlemek istediğimde; "Failure to Download redicec url" uyarısı alıyor ve bir türlü bağlantı kuramıyorum. Sorunumun çözümüne yardımcı olabilecek paylaşımcı arkadaşlarıma peşinen teşekkürler.

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi

6. 3 kişi bu gönderi için Tayyareci üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

:tr:Değerli paylaşımcı arkadaşım/yöneticim/super moderatör oemer45, teşekkürler. Önerdiğiniz uygulamayı indirip deneyim, bakalım.

8. 4 kişi bu gönderi için Tayyareci üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Üye DMCA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

[MENTION=565]oemer45[/MENTION]

Tivimate yüklü mü sende? Yüklü ise, bi zahmet denermisin bunda merak ettim calisacak mi?
    SFVIP de calisiyor Tivimate de olmuyor bende "Fehler" aliyorum

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    00:1a:79:a1:1b:14

sevgiler
    DMCA

10. 2 kişi bu gönderi için DMCA üyemize teşekkür etti:

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler