Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon
47 sonuçtan 36 ile 40 arası

Konu: trgoals

1. Teşekküre Gitİndir #36
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Trgoals wuffy player kodu olan ile trgoals mx player kodu olanları çalıştırabildim sadece onları da dediğim gibi Chrome de atıyor Chrome tarayıcı da çalışmadı diğer js video player ile oynamadı js video playeri kullanmak istiyorsan usta js hls video playeri urlib eklentiler ile kullanırsan daha sağlıklı olabilir

2. Teşekküre Gitİndir #37
    Teşekküre Git
    Üye OSMANLİTOKADİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

ilk düzenlediğim kodda player sayfanın altında kalmış
    ustalar daha da güzel hale getirirler diye düşünüyorum
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

3. 20 kişi bu gönderi için OSMANLİTOKADİ üyemize teşekkür etti:

4. Teşekküre Gitİndir #38
    Teşekküre Git
    Üye OSMANLİTOKADİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

ilk başta çalışıyodu sonradan atmaya başladı chrome ve firefox da

5. Teşekküre Gitİndir #39
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Usta açıkçası ben her aşamasında çok uğraştım kopyalama da da hata veriyor du bunun sebebi eski tarayıcı uyumluluğu olmaması imiş muhtemelen Chrome de player yönlendirmeme sorunu da bundan kaynaklı uygulama kodlarının her aşamasını dikkat ile yapmaya çalıştım direk yayın yapan site den almıyor zaten yayınları 5 ayrı kaynağa uğruyor sonra bunların güncel tutulmasını sağlayan kodlar var sonra referer ve origin için de site güncel adresi çekiliyor örneğin wufy player ile oynatırken http canary ile yakalamayı dene referer ve origin güncel olanı kullandığını göreceksin sonra doğrudan site adresine ulaşılıyor base url almak için önce site adresine ulaşılıyor daha sonra bu adrese channel.html ekleniyor en iyiyayinci adresinden başlıyor çekmeye site adresi base url adresi referer origin oluşunu hls içerik bağlantısı oluşunu bunların birleşimi vesaire vesaire çok karışık şu anki mevcut hali en iyi hali testlerim de şu anki haline getirmek için 80 üzerinde denemeler yaptım her yeni düzenleme yapmaya çalışırken mevcut bir düzen bozuluyor ama bu yönlendirme problemi üzerinde de çalışacağım

6. köprülü üyemize teşekkür edenler:

7. Teşekküre Gitİndir #40
    Teşekküre Git
    Yeni Üye mehmetey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

acizane, güle güle kullanın

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

8. 28 kişi bu gönderi için mehmetey üyemize teşekkür etti:

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler