Sayfa 7/17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
84 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Tv box önerisi

1. Teşekküre Gitİndir #31
    Teşekküre Git
    Yeni Üye ismail35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bende tictid androidbox var 128 gb hafıza 8 çekirdek çok memnunum amazondan aldım fiatıda uygun zamanında amazonstick kullandım çok ısınıyor tavsiye etmem
    resim
    Konu ismail35 tarafından (19.02.22 Saat 04:06 ) değiştirilmiştir.

2. ismail35 üyemize teşekkür edenler:

3. Teşekküre Gitİndir #32
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Kanarya1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

(Dream TV Mini Ultra HD Android 9.0 IPTV Streamer) aytur arkadasa katiliyorum bende ayni cihazi kullaniyorum

4. Kanarya1907 üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #33
    Teşekküre Git
    Üye tornawida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

arkadaşlar bence aslında markalar arasında pek fark ram 2gb ve üzeri olsun fiyatı uygun olsun
    Xiaomi Box tv olmasın

6. tornawida üyemize teşekkür edenler:

7. Teşekküre Gitİndir #34
    Teşekküre Git
    Super Moderatör oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bende düşüncemi aktarayım nerdeyse 12 yıldır android box kullanıyorum markalar arasındaki tek fark ram bellek falan deyil öncelikle markalaşmış cihazların global anlamda marka olmuş olanlara markalı denir bir kendi yazılımı olmayan yazılımdaki hataları güncellemeler ile düzeltemeyen forumları olmayan markalara marka gözüyle bakmayın yazılımdan sonra kullanılan barçaların kalitesi parçaların monte edildiği platinin soğutucusunun büyük lüğü aktuel hızlı ram bellek olmadan satıcıların yazdığının önemi yok düşük kalitedeki büyük ramın nekadar faydası olur eski belleğin okuma yazma hızı nekadar işe yarar hangi marka cip kullanmış aktuelmi bilmezsek kendimizi kandırırız bugünkü şartlarda android box için 2 gb ram 16 bellek gayet yeterlidir fazlasını kullanmaz zaten cihaz android box kullanmak isteyenler önce ne için kullanacaklarını bilmeleri gerekir ona göre ürün seçilmeli lisanslı bir cihazamı ihtiyacımız var yoksa lisansızmı daha işimize yara onu bilmemiz gerekli olmusken lisanslı olsun ama bellegı ramı yüksek olsun dersek şuanda dünyada tek 2019 (Nvidia Shield Pro) modeli var onunda nekadar aktuel olduğu yazılımından belli oluyor bir yeni modeli çıkana kadar deyişmez buna parayı verebilen hem yüksek ram hem yüksek bellek ve lisanslı bir cihaz sahibi olur oyun oynamı sevenler kasmasın hoplamasın falan gibi şeyler düşünmesin diyer cihazlarda oyun oynayanları oynanıyor ne gerek var diyenler olabilir ama onların dünyadan haberi bile yok malesef buraya kadar yüksek ram ve bellek aynı zamanda lisanlı cihazları anlattım
    birkaç marka dahada var lisanlı olan ben en yükseyini anlattım.
    birde lisanssız cihazlar var bunların android sürümü (full android).olarak adlandırıyoruz full android olanların avantajı ne dersek Play Store full olarak kullanma imkanı oluyor her türlü uygulamayı kurma imkanı sağlıyor
    bazı markaların cihazlarında kendilerine ayit iptv playerleri mevcuttur tam bu noktada iptv kullanıcıları için mükemmellik burda başlıyor kendilerine ayit iptv hesaplarını ekleyip hiç bir şeye kafa yormadam kullanırlar bu markalar cihazın ve playerinin gerektiğinde güncellemelerini çıkarıp cihazlara aktuel halde tutarlar bu tür cihazlarda android sürümü pek önemli deyildir kullanıcı adına çünkü player sorumsuz çalışıyor ise gerisi önemli deyildir bu cihazların playerlerine niye güncelleme gelir iptv sistemlerinde deyişiklik olduğunda yeni codek'ler geldiğinde bundan dolayı güncelleme gelir yılda 1 veya iki olur belki okadarada gerek kalmaz bu cihazlardan birkaç son modellerinden vereyim kendi kullandıklarımda var bunların arasında bu yazdıklarıma her ülkede ulaşılamıya bilinir onum için bir şey diyemiyeceğim sadece bilgi sahibi olurlar bu konuda birkaç arkadaşımız kullanıyormuş ilk onunla başlayayım.

(1) DreamTV Mini Ultra HD 4K 2160p Android 9.0 16GB Flash, 2GB RAM, H.265, HDMI 2.1, USB3.0, IPTV Streamer, Dual WLAN 2,4/5GHz, LAN, Bluetooth Smart TV Box Zwart, DreamTVMP
    Bu cihazın kendisine ayit Stalker playeri extrem player m3u playeri var cihaza internet üzerinden dünyanın her yerinden ulaşılıp kanal listeleri verile bilinir diyer artı bir özelliği istediğiniz mac adresini verebilirsiniz normal şartlarda player için 1.tane mac adresi sabit olur bunu iptv aldığınız yere veril kanallara ulaşırsınız olaki bir şekilde sizin mac adresini birileri ele geçirdi sizin artık o cihazı kullanmanız kolay olmaz bu cihazda böyle bir sorun olmaz ben 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

(2) Formuler Z11 Pro Max 4K UHD Android 11 IP-Receiver (Dual-WiFi, LAN, Bluetooth, HDMI, USB 3, HDR10+)
    -Android 11
    - 4K Auflösung bei 60fps
    - Gigabit LAN
    - MyTVOnline 3
    - 4GB DDR4 & 32GB Flash
    - AOMedia Video 1
    - 2.4G/5G Dual Band WiFi
    - Widevine Level 1 DRM

(3) OCTAGON SPIRIT 4K UHD HDR10+ ANDROID TV OTT IP MEDIA STREAMING BOX 5G WLAN BT RCU
    – 4K Ultra HD bei 60fps
    – Android 9.0 TV
    – 2GB DDR3 & 16GB Flash
    – Bluetooth 5.1
    – 2.4/5G Dual-Band WiFi (WLAN) 1200Mbps
    – Netzwerk (Ethernet)
    – USB 2.0 & USB 3.0
    – DRM , HDCP2.2
    – Widevine DRM Level L1
    – MeTV TV Player

(4) Formuler Z10 Pro Max 4K Android 10 OTT media-streamer 4GB RAM 32GB Flash, WLAN zwart

Bu cihazda iptvcilerin cihazlarındandır uzun yıllar sorunsuz kullanılacak cihazlardır.

(5) Minix Neo U22-XJ Octa Core Mini-PC, Android 9, 4G RAM, 32G ROM, 4K, HDMI 2.1, HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Gigabit Dualband 802.11ac WiFi 5 2 × 2 MIMO

Lisanssız cihazlar olarak bunları kullanmayanlar android box kullandım demesin hepsi ayrı birer dünya ve kalite.

8. 8 kişi bu gönderi için oemer45 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #35
    Teşekküre Git
    Üye Hasanfe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

H96 Max x2 4 GB ram li 4k cihaz. 3 yıldır kullanıyorum. Lisans yok IPTV kullandığım için platformlara abonelik ihitiyacım olmadı

10. 3 kişi bu gönderi için Hasanfe üyemize teşekkür etti:

Sayfa 7/17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler