Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
37 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: vavoo

1. Teşekküre Gitİndir #21
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@4ever kardeşim çok teşekkür ederim çok sağol teşekkür ederim
    kardeşim ben her hangi bir m3u dosyasından çektirmiyorum içerikleri vavoo kanallarının içeriklerinin çekildiği bir json dosyası var gerçek zamanlı olarak oradan çekilmesini sağlıyorum böylece sistem her daim anlık olarak değişiklik olsa dahi vavoo id ler de takip edebiliyor örneğin geçtiğimiz günlerde vavoo tüm id ler de değişiklik uygulamış benim yaptığım uygulama bundan etkilenmedi ve yeni id leri görmeye yakalamaya devam etti bahsettiğim ilgili json dosyasına ait adres ise şu
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    tabi olay sadece bu adres ile bitmiyor ben bir uygulama geliştirmek istediğim de öncelikle siteye ilişkin tüm kaynakları inceliyorum daha sonra mantık yoluyla nasıl kalıcı olarak içerik çekilebilir bunun üzerine fikirler yürütüyorum bir karara vardıktan sonra taslak nasıl olmalı kullanıcı bu uygulamadan beklentileri neler olabilir haliyle çoğu kullanıcı kullanıyor olmanın yanı sıra uygulamada ki içerik adreslerini görmek istiyor mümkünse m3u olarak alabilmek istiyor bu yönde çalışıyorum daha sonra bu fikirler doğrultusunda önce bir taslak hazırlıyorum ve çekme işlemlerini bu taslağa uygun hale getiriyorum ve ben php kullanmıyorum html Java script ve css stil dosyalarını tek parça halinde oluşturmaya özen göstererek çalışıyorum bu proje yi ilerletirken hem bana kolaylık sağlıyor testler de hem de işimi kolaylaştırıyor mobil de içeriklerin geliyor olması Wifi de gelmiyor olması olayını açıkçası sebebini tam olarak bende kestiremiyorum örneğin bazen Wifi de açılıyor içerikler geliyor bazen de json dosyasına ilişkin bir token hatası veriyor ama mobil de genel de hata vermeden geliyor ama her hali kar da vpn gereksinimi duyuyor içeriklerin çalışması için içerikleri oynatmak için ise dış player kullanmıyorum usta genellikle video js kütüphanesi kullanarak video js yada başka html5 playerleri kullanıyorum haliyle yerleşik bir player kullanılmış oluyor eğer uygulamanın gelişiminde sana fayda sağlayacağını ilham olacağını düşünüyorsan vavoo uygulamasına ilişkin kodları seninle paylaşabilirim usta benim için sıkıntı olmaz

2. 8 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #22
    Teşekküre Git
    Yeni Üye 4ever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Cok teşekkür ederim gelistirme icin yardima ihtiyacim oldugunda sana direk özel mesaj yoluyla ulaşacağım
    Ben video js ile denedim lakin verim alamadim kendi uygulamasi icinde mpv playeri kullaniyor onu yaptigim uygulamaya eklemeye calistim başarılı olmus değilim
    Mx playerda bu linkleri güzel oynatiyor lakin reklamli ve ayni sorunu ondada yasadim mpv deki gibi o yüzden simdilik vlc de kaldim
    Vlc ile tüm kanallari ayri ayri listeleyip oynattiginda bazi kanallari acmadigini gördüm ama vlc ye her ülke kanalini liste olarak yolladigimda tüm kanallari sorunsuz olarak oynattigini gördüm
    Seninde proje ile bilgiye ihtiyacin olursa bir mesaj kadar uzağindayim
    Kolay gelsin

4. 4ever üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #23
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@4ever kardeşim çok teşekkür ederim çalışmalarında başarılar dilerim

6. köprülü üyemize teşekkür edenler:

7. Teşekküre Gitİndir #24
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı köprülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @4ever kardeşim çok teşekkür ederim çalışmalarında başarılar dilerim
    Ayni dileklerimle

8. 4ever üyemize teşekkür edenler:

9. Teşekküre Gitİndir #25
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı 4ever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni dileklerimle
    Köprülü Hocam vermis oldugun urlden cekip verileri dökerken sorun yasadim kodlari incelemek isterim uygunsa

10. 4ever üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler