Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Defender TV 1.0

1. Teşekküre Gitİndir #21
    Teşekküre Git
    Üye atakan1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı ismail35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş her kanal değişiminde 30 saniye reklam olurmu insaf hiçbir iptv apksında bu kadar reklam yok normalde apk açılışında 1 reklam olur seninki çok düzeltirsen iyi olur bu kadar çok negatif yazmazlar
    merhaba @ismail35 her kanal değişiminde reklam çıkmıyor ayarlamasını yeni yaptım ve reklam uzunluğunu ben ayarlayamıyorum
    reklamı veren unity ayarlıyor sadece atlama seçeneğini 5 saniye yapabiliyorum

elimden gelen budur daha fazlasını yapamam ha uygulamamı beğenmediysen o sana kalmış silersin bir daha yüklemezsin
    Konu atakan1983 tarafından (05.08.24 Saat 10:13 ) değiştirilmiştir.

2. 4 kişi bu gönderi için atakan1983 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #22
    Teşekküre Git
    Super Moderatör oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Arkadaşlar konu sıkıcı bir haldi aynı şeyi yazıp durmanın bir anlamı yok uygulamayı yapan arkadaşımız reklamlı bir uygulama yapmaya kara vermiş artık reklamı az veya çok ypacak birşey yok reklamdan rahatsız olanlar hiç denemesin birden fazla yazılmasına ramen aynı şeyleri okuyup duruyoruz.

Dikkat: uygulamada relam vardır reklam istemeyenler denemesin veya kullanmasın.

4. oemer45 üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #23
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı oemer45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konu sıkıcı bir haldi aynı şeyi yazıp durmanın bir anlamı yok uygulamayı yapan arkadaşımız reklamlı bir uygulama yapmaya kara vermiş artık reklamı az veya çok ypacak birşey yok reklamdan rahatsız olanlar hiç denemesin birden fazla yazılmasına ramen aynı şeyleri okuyup duruyoruz.

Dikkat: uygulamada relam vardır reklam istemeyenler denemesin veya kullanmasın.
    @oemer45 lütfen konu başlığına parantez içinde reklamlı sürüm diye yazabilirmisin teşekürler

6. 2 kişi bu gönderi için atakan1983 üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #24
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Arkadaşlar dostlar uygulamadan reklamları tamamen kaldırdım rahatlıkla reklamsız izleyebilirsiniz.
    Bu aralar işlerim yoğun ve ev taşımayla uğraşıyorum mümkün oldukça yayınları güncel tutmaya çalışıyorum çalışmayan bölümler olabilir beni mazur görün eklenmesini istediğiniz bölüm var ise buraya mesaj yazarsanız elimden geldiğince eklemeye çalışırım iyi ve sağlıklı günler dilerim

Not:Admin Arkadaşlar Konu başlığındaki reklamlı uygulamasını kaldırabilirse sevinirim
    Konu atakan1983 tarafından (1 hafta önce Saat 10:46 ) değiştirilmiştir.

8. 10 kişi bu gönderi için atakan1983 üyemize teşekkür etti:

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler