Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
44 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: iptv bilgi sorgulama

1. Teşekküre Gitİndir #21
    Teşekküre Git
    Üye MeFMeF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı iz.35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mef burda bir paylaşım var emek var bizimki ufak bir paylaşım
    İçinde emek olan herşey kutsaldır,bilgi paylaşılırsa daha da değerli .
    Siz ustalara paylaşımlarınız için teşekkürler

2. 4 kişi bu gönderi için MeFMeF üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #22
    Teşekküre Git
    Superuser KaRaTuTKu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı fibeley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle uğraşıp paylaşım yapmaya çalışan köprülü ustayı tenzih ederek, bu tarz yazılım ve uygulamalara şüphe ile yaklaşılmasından daha doğal bir şey olmadığını belirtmek istiyorum.
    Bahsi geçen "iptv sorgu" uygulaması aslında sunucuda çalışan bir php kodu, "javascript" olarak tarayıcımız üzerinde çalışsa idi sayfada kaynak kodunu görürdük ve ortada hiçbir şühpe olmazdı.
    Merak ettiğim şu; sunucuda çalışan php kodunun kaynak kodunu nasıl görüyorsunuz da bu kadar emin savunuyorsunuz?
    Ben daha çok php kodlarım ve benim de benzer kodlamalarım var ancak paylaştığımda benzer şüphelere yol açmasın diye paylaşmamıştım.
    Biliyorum ki sadece 1 satır kod ile sorgulanan linkler loglanabilir. Kaynak kodu görmeden bunun yapılıp yapılmadığı bilinemez. (Bu konudaki uygulama özelinde konuşmuyorum)
    Sadece şüphe duyan birine gereksiz tepki gösterip bu kadar emin savunmanıza anlam veremedim. Sunucudaki php'nin kaynak kodunu görebiliyorsanız nasıl yaptığınızı çok merak ediyorum.
    Tarayici üzerindede calisiyor kodlari verdik zaten usda.
    htmlyi edge browser ilede acabilirsin.

bazilari exe icine gizleyip eklenenleri kendine getirdiyor.
    telegram olsun botlarla yada loglayarak
    usdamizda gizli birsey yok emek var

Cok korkan bu islerden uzak dursun
    baglandigin server senin tarayici bilgilerini mac numarasi ip adresini loglar

bak birisi benim m3u adresimi almis ve biryerde kullaniyor
    bende onu göruyorum

4. 7 kişi bu gönderi için KaRaTuTKu üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #23
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

iptv üzerine tasarlamayı düşündüğüm başka uygulamalar da vardı vaz geçtim onlardan arkadaş 😁😁

6. 2 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #24
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı KaRaTuTKu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

usda bana kizmassan izninle bende eksik olan yeri tamamladin update yaparsan seviniriz.

gizli içerik alıntı yapılamaz

Yukarıdaki kodda
    resultsContainer içerisine
    bir copyButton ekledim ve bu butonun onclick olayı için copyToClipboard fonksiyonunu tanımladım.
    Bu fonksiyon, results elementinin içeriğini kopyalar ve kullanıcıya bir uyarı gösterir.

Html kodunu aldım apkma ekledim ama bu nedemek anlamadım.

8. Teşekküre Gitİndir #25
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

arkadaşlar uygulamanın tek yaptığı şudur şu adresi örnek olarak kullanıyorum bu bir m3u linki
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

uygulama bunda küçük bir değişiklik yapıyor bu bağlantı üzerinde bağlantı yapıştırıp bilgileri al dediğiniz de şöyle yapıyor
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

Ve bilgiler getiriliyor ilk etap ta bu proje tamamen html css Java script ten ibaret ti ve ben bunu local olarak test ettiğim de bu html kodları ile yapılmış bu programı çalışıyor du ama apk ya koyduğum da ise http ve https protokol sorunu ile karşılaşıyordum yani http ile istekte bulunmak güvensiz https ile bulunmam istemiyordu apk tarafından bu izin sorununu çözemeyince oğlum dan yardım istedim oda bana istediği kullanıcı tarafından değil sunucu tarafından yapılması gerektiğini söyledi onun için kodların yeniden php ile yazılması gerektiğini söyledi ve tekrar php ile yazdık aynı şekilde kodları dediğim gibi uygulamada güvensiz olacak hiç bir şey yapılmadı sadece yapıştırılan bağlantı da get olan kısım istek yapılırken player_api olarak değiştirildi hepsi bu ve sunucuya php kodlarını attık bu adresi apk ya ekledik paylaştık ve zaten sunucuyu da paylaştık pc için diye bilemiyorum daha ne kadar şeffaf olunbilir php den çok anlamadığım için onu da oğlum a yazdırdım

9. 13 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler