Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
44 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: iptv bilgi sorgulama

1. Teşekküre Gitİndir #16
    Teşekküre Git
    Üye fibeley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı KaRaTuTKu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usda bilgi sahibi olmadan yorum yapiyorsun.Tahminlerle bu is olmaz.

Acik ve net olarak sunulan kodlarda server gidiyor panele sorgu yapiyor ve bilgiyi listeliyor.
    Bunu bile cözemiyorsun daha..

Mantikla is yürümez .lütfen yorum yazarken su söyle olurmu felan felan abes kaciyor.

Kodlar zaten eklendi verdigin adres hicbiryere kayit edilmiyor.
    Baglandigin m3u adresi senin ip adresinden tut kullangin telefon modalinden tut mac adresine kadar görur.
    Öncelikle uğraşıp paylaşım yapmaya çalışan köprülü ustayı tenzih ederek, bu tarz yazılım ve uygulamalara şüphe ile yaklaşılmasından daha doğal bir şey olmadığını belirtmek istiyorum.
    Bahsi geçen "iptv sorgu" uygulaması aslında sunucuda çalışan bir php kodu, "javascript" olarak tarayıcımız üzerinde çalışsa idi sayfada kaynak kodunu görürdük ve ortada hiçbir şühpe olmazdı.
    Merak ettiğim şu; sunucuda çalışan php kodunun kaynak kodunu nasıl görüyorsunuz da bu kadar emin savunuyorsunuz?
    Ben daha çok php kodlarım ve benim de benzer kodlamalarım var ancak paylaştığımda benzer şüphelere yol açmasın diye paylaşmamıştım.
    Biliyorum ki sadece 1 satır kod ile sorgulanan linkler loglanabilir. Kaynak kodu görmeden bunun yapılıp yapılmadığı bilinemez. (Bu konudaki uygulama özelinde konuşmuyorum)
    Sadece şüphe duyan birine gereksiz tepki gösterip bu kadar emin savunmanıza anlam veremedim. Sunucudaki php'nin kaynak kodunu görebiliyorsanız nasıl yaptığınızı çok merak ediyorum.

2. fibeley üyemize teşekkür edenler:

3. Teşekküre Gitİndir #17
    Teşekküre Git
    Üye tayf_mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bu yapılanma güzel olmuş,emeğinize sağlık.....Pc için bunu bir deneyin ustalar

4. 2 kişi bu gönderi için tayf_mustafa üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #18
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı Murat84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık yararlı bi uygulama bende kullanacağım.
    Kessinnikle uygulamayı kötülemek değil niyetim sakın yanlış anlaşılmasın lütfen. Ben ara sıra m3u lar dan username password değiştirmek zorunda kalıyorum mesela millet m3ularını kaptırıyorlar heryerde kullanarak. Diğer arkadaşları düşünerek söylüyorum.
    Usta bahsettiğin tehlike yada tehlikeli durumlar emin ol her yerde herşey de mevcut ben yanlış anlamıyorum kırılmıyorum eleştiriye de kapalı değilim bi kez yükledim uygulama bir şekilde ya kaldırıldı ya yükleme de sorun oldu tekrar yükledim üst üste eleştiri olunca bunların üstüne bende neden bu kadar rahatsızlık duyulduğuna anlam veremedim oysa tüm iptv player ler ve tüm apk lar da bu tehlike zaten mevcut özel iptv niz değil ise zaten sağlayıcı da kullanıcının tüm bilgilerini görebilir ulaşabilir yani bu şekilde bakacak olursak zaten tehlike her yerde her neyse usta bu vesileyle bu güvensizlik üzerine benim sizlerden tüm kullanıcılar dan istediğim güvenmeyen yüklemesin kullanmasın lütfen köprülü kullanıcı ismi ile yüklenen hiç bir içeriği daha ne diyeyim murat usta kimseye zaten yükle diye zorlamıyorum böyle de bir hakka da sahip değilim zaten burası bir paylaşım platformu bu tür apk ve içerikler üretmek te benim hobym e bende bir emekliyim 😁 üretip buradaki birbirinden güzel insanlar ile paylaşıyorum herşey bundan ibarett usta

6. 5 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #19
    Teşekküre Git
    Üye MeFMeF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı iz.35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buda benden olsun.14 bin iptv var.köprülü usamızın yaptıgı pogramda test edin
    gizli içerik alıntı yapılamaz
    Usta bu tam show olmuş,bu iş budur demişsin , emeğine sağlık.

8. 4 kişi bu gönderi için MeFMeF üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #20
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iz.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

mef burda bir paylaşım var emek var bizimki ufak bir paylaşım

10. 6 kişi bu gönderi için iz.35 üyemize teşekkür etti:

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler