Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
22 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: İPTV "M3U, XTREAM, STB" Sistemlerini Oynatmaya Yarayan APK Projemiz [2022 YILI]

1. Teşekküre Gitİndir #16
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye erkantug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Benim linkini verdiğimi kastediyorsanız virüs filan yok. Üstelik kullanımı kolay hızlı ve reklamsız ücretsiz. Ben bilgisayarda emülatör ile kullanıyorum. Gayet başarılı

player görüntüsü....[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    indirme linki.....[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

2. 9 kişi bu gönderi için erkantug üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #17
    Teşekküre Git
    Super Moderatör oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

[MENTION=38673]erkantug[/MENTION] ustanın baylaşımı bu konuda tanıtımı yapılan uygulama ile aynı deyil arkadaşımızın paylaşımıdaki Playeri denek istayenler direk marketten orijinalini indirip deneyebilir enkazından bazı arkadaşlarımızın korkmadan deneye bilirler.

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

4. 80 kişi bu gönderi için oemer45 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #18
    Teşekküre Git
    Üye erciyeskartali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı erkantug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim linkini verdiğimi kastediyorsanız virüs filan yok. Üstelik kullanımı kolay hızlı ve reklamsız ücretsiz. Ben bilgisayarda emülatör ile kullanıyorum. Gayet başarılı

player görüntüsü....[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    indirme linki.....[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

android de denedim mac player gayet basarili

Mac/HTML /PY/STYL/e/CSS/qpython

6. 4 kişi bu gönderi için erciyeskartali üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #19
    Teşekküre Git
    Yeni Üye burak3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Ancak bu playeri amazon fire stick 4k ya yükleyemedim. Bu uygulama fire stick 4k ya olur mu? bilen varsa açıklarsa iyi olur.

Oluyor firetv stick 4k ya.telefona yükleyip ordan firetv ye gondermen lazim.

8. 3 kişi bu gönderi için burak3 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #20
    Teşekküre Git
    Yeni Üye exkalibur2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

iyi bir uygulamaya benziyor

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler