Sayfa 3/3 İlkİlk 123
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Vavoo Bal tv 20 Bundle apk+2.2 video izleyin dünya kanalları

1. Teşekküre Gitİndir #11
    Teşekküre Git
    Super Moderatör mustafa1954 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı popcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam benim gibi acemiler için biraz ayrıntılı bir anlatım yapar mısınız? Bu bundllar banlanıyor mu?
    İyi Günler. Burada vermiş olduğum Adres içersinde 3 adet ayrı Vavoo app ler var bunlardan 2.2 olanı veya 2.6 olanı indirip yüklemeye başlıyoruz ,ilk önce sizden ,açılacak olan bir sayfada URL adres isteyecek veya Vavoo - vavoo.to yazılan bir sayfa çıkacak oraya bu adresdeki bundlelerden bir tanesini verip o.k liyoruz ,yükleme bittikten sonra Vavoo nun yeniden otomatik start yapması lazım,yapmazsa biz exit yazılan yerden kapatıp yeniden açıyoruz ve içersindeki Live TV den istediğimiz Ülkenin TV kanallarını seyrediyoruz . Adresdeki en üstte yürüyen yazılardada belirttiği gibi tavsiye edilen Vavoo 2.6 app ve Bundle ,Url adres olarakta ,
    vavoo.stube.org/stubeboxv3 .. (Besten nehmt ihr das stubeboxv3 und die VAVOO 2.6 app.)gibi bir yazı okuyacaksınız ,bence vakti olan hepsini denerse fena olmaz ,ben şu anda 2.2/ 2.6 app ve url olarak da vavoo.stube.org/stubeboxv3 bu adresi kullanıyorum. Memnunum .Türk ve Alman kanallardan karışık Favorit ler listesi yaptım istediğime bakabiliyorum, bazen örneğin 1 saat aradan sonra bir kanal değiştirmek istersem ve kanal açmazsa Vavoo, adresdeki token dosyasını değiştirmiştir ,o zaman vavoo'dan sağ üstte çıkış işareti olan yere tıkladığımızda software yenile seçeneğinden yenileyip seyretmeye devam ediyoruz veya vavooyu exit seçeneğinden kapatıp yeniden açıyoruz. Bu şekilde 720-1080 P çözünürlükte kanallar seyretme imkanımız var . İnşallah anlatabilmişimdir ..İyi Seyirler..

2. 22 kişi bu gönderi için mustafa1954 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #12
    Teşekküre Git
    Üye Adanademirspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Rica etsem direk apk olarak atarmisiniz hep virüs oldu telefon teşekkürler

4. 4 kişi bu gönderi için Adanademirspor üyemize teşekkür etti:

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler