Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
16 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: ⭕🆗Bedava UsaTV™✅

1. Teşekküre Gitİndir #11
    Teşekküre Git
    Yeni Üye adilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

sen bir dahisin elin gözün dert görmesin iyiki senin gibi degerli ustalarımız var

2. Teşekküre Gitİndir #12
    Teşekküre Git
    Super Moderatör markclark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı Murat84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım ama parasıyla her yerden alabiliyorsun. Legal veya illegal ucuz pahalı piyasa dolu. Burası paylaşım forumu değil mi?

Bende kalkıp IPTVmi satsam burda?
    Admin ne der acaba.

Tamam bilgilerin sende kalsın, iyi çalışmalar veya hayırlı işler daha iyi olur bu durumda.

Yazdığın cevapları helal et ozaman, cünki para ödemiycem..
    Arkadaşım Sana Zorla Birseymi Sattım Birşey Sordun Cevap Yazdım. Her Bilgimi Burada Paylaşım Yapacak Değilim. Ben Kimseye Birşey Satmanın da Peşinde Değilim. Ama Özel Birşeyler İstenirsede Bir Karşılığı Olduğunu Söyledim. Zoruna Gittiyse Diyecek Bişey Yok. İyi valla ozaman Digiturk, D-Smart, exxen, KabloTV ve Hatta Onlarca Yabancı Digital Sistem açığını paylaşım yapayım öyle bir dünya yok. Veya Ayrı Dünyalarda Yaşıyoruz. Ayrıca Yazdıklarımın Arkasındayım İster Admin Olsun İster Kullanıcı Özel Birşey İstenirse Keyfiyetim Neyi Gerektiriyorsa Onu Talep Etmek En Doğal Hakkım.

3. 2 kişi bu gönderi için markclark üyemize teşekkür etti:

4. Teşekküre Gitİndir #13
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı markclark Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Sana Zorla Birseymi Sattım Birşey Sordun Cevap Yazdım. Her Bilgimi Burada Paylaşım Yapacak Değilim. Ben Kimseye Birşey Satmanın da Peşinde Değilim. Ama Özel Birşeyler İstenirsede Bir Karşılığı Olduğunu Söyledim. Zoruna Gittiyse Diyecek Bişey Yok. İyi valla ozaman Digiturk, D-Smart, exxen, KabloTV ve Hatta Onlarca Yabancı Digital Sistem açığını paylaşım yapayım öyle bir dünya yok. Veya Ayrı Dünyalarda Yaşıyoruz. Ayrıca Yazdıklarımın Arkasındayım İster Admin Olsun İster Kullanıcı Özel Birşey İstenirse Keyfiyetim Neyi Gerektiriyorsa Onu Talep Etmek En Doğal Hakkım.
    Tamam kardeşim, konunda haklısın.
    Ben yanlış anladım. Bu forumda birileri bişeyler paylaşıyor bazileride istekde bulunuyorlar. Paylaşan arkadaşlar var yardımcı olunduğunu gördüm. Dedim bende bişey istedyim, ama ücretli olduğunu düşünemedim.

Bilseydim yani baştan anlasaydım, rahatsız etmezdim seni..

5. Murre üyemize teşekkür edenler:

6. Teşekküre Gitİndir #14
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iz.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

forumda para karşılıgı bir şey satamasınız bu forum paylaşım forumudur.söz konusu bile olmaz........beni tekrar şikayet edebilirsiniz....... para karşlıgı yapılan tüm paylaşımlar benim tarafımdan silincektir

forum kuralarını okuyunuz..
    Konu iz.35 tarafından (16.02.24 Saat 04:54 ) değiştirilmiştir.

7. 2 kişi bu gönderi için iz.35 üyemize teşekkür etti:

8. Teşekküre Gitİndir #15
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı iz.35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda para karşılıgı bir şey satamasınız bu forum paylaşım forumudur.söz konusu bile olmaz........beni tekrar şikayet edebilirsiniz....... para karşlıgı yapılan tüm paylaşımlar benim tarafımdan silincektir

forum kuralarını okuyunuz..
    Bende böyle düşünerek arkadaştan istekte bulunmuştum, ücret girince işin içine şaşırdım.
    Biraz trip attım kendisine ücret istediği için. Ücret isticeğini bilseydim hiç girmezdim konuya. Boşa vakit harcandı, özür dilerim

Inşallah bu arkadaş ban yemez. Aramızda böyle yetenekli arkadaşlara ihtiyaç oluyor 👍💪
    Konu Murre tarafından (16.02.24 Saat 06:41 ) değiştirilmiştir.

9. Murre üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)