Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
44 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: iptv bilgi sorgulama

1. Teşekküre Gitİndir #11
    Teşekküre Git
    Superuser KaRaTuTKu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı iz.35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke bu şekilde pc icinde olsaydı pogram.kolaylık olurdu.paylaşım icin teşekürler

pcdede bu kodu kullanabilirsin

html seklinde kayit et pc ye desktopa at ve sag click yap ardindan edge ile ac de karsinda menu cikar

2. 4 kişi bu gönderi için KaRaTuTKu üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #12
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Pc için bunu bir deneyin ustalar

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

4. 26 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #13
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı köprülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat usta biraz önce ki açtığım konuda açıklamıştım ve zaten benim paylaştığım uygulamaları şimdide söylüyorum başka bir yerde bulamazsıniz böyle söylemekteki sebebim şu ben bu uygulamaları bir yerlerden bulup paylaşmıyorum bizzat kendim toparlıyorum bizzat kendim ücret ile aldığım mağaza da ücretli olarak abonesi olduğum uygulamam ile paketliyorum ve imzaliyorum elbette kimse kimseye ne olursa olsun güvenmek zorunda değildir tabi ki örneğin senin de uygulaman var içinde paylaştığın iptv bağlantıları var ve bunlara bağlanan herkes in ip bilgilerini nereden hangi cihaz ile bağlandıklarını görebiliyor sun bu seni bu durum seni tehlikeli biri mi yapar senin uygulamanı tavsiye etmemek mi gerekir burada ki kullanıcılar elbette güvenmediği hiç bir şeyi yüklememeli o ayrıca tartışılır ama tüm fayda sağlayacağını düşündüğüm uygulamalar gibi bugün de tasarladığim ve paylaştığım faydalı bir uygulama açıkçası bugün dert oldu kalmış ki benim paylaştığım uygulamalar ı hiç anlamayan biri bile tüm kaynaklarını görebilir görebiliyor zaten karatutku ustanın dediği gibi yine de şeffaf lık açısından ben sizlere uygulamanın mantığını açıklayayım uygulama ya kullanıcı m3u bağlantısını yapıştırır uygulama bu bağlantısına şu şekilde api bağlantısı sağlar get.php kısmını
    player_api.php
    Olarak değiştirip bilgileri getirir uygulama olmadan da bu bilgiler bu şekilde çekilebilir uygulama sadece bu döndürülen bilgileri daha düzgün okunaklı şekilde kullanıcıya sunar gerekirse biraz önce karatutku ustanın istediği gibi kopyala yada farklı özellikler eklenebilir
    Eline sağlık yararlı bi uygulama bende kullanacağım.
    Kessinnikle uygulamayı kötülemek değil niyetim sakın yanlış anlaşılmasın lütfen. Ben ara sıra m3u lar dan username password değiştirmek zorunda kalıyorum mesela millet m3ularını kaptırıyorlar heryerde kullanarak. Diğer arkadaşları düşünerek söylüyorum.

6. 2 kişi bu gönderi için Murat84 üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #14
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı köprülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pc için bunu bir deneyin ustalar

gizli içerik alıntı yapılamaz
    Bu çok güzel olmuş beyendim, eline sağlık 🤝

8. 2 kişi bu gönderi için Murat84 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #15
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iz.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

buda benden olsun.14 bin iptv var.köprülü usamızın yaptıgı pogramda test edin
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

10. 28 kişi bu gönderi için iz.35 üyemize teşekkür etti:

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler