Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
22 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: İPTV "M3U, XTREAM, STB" Sistemlerini Oynatmaya Yarayan APK Projemiz [2022 YILI]

1. Teşekküre Gitİndir #6
    Teşekküre Git
    Super Moderatör oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

İlk bilgi ve yönlendirme benden olsun sadece fikrimi aktarıyorum bu güne kadar birçok profesyonel yapılan uygulamaları satın almış birisi olarak aldıklarımı yapılan uygulamalara destek olsun diye aldım tabiki almaya deyer olanlardan bahsediyorum ben kullanıcı olarak ücretli bir uygulamayı test etmek isterim yani belirli bir gün reklamsız olarak denemeden almam uygula belkide çok iyidir ama bunu anlama olanağı olmaz
    ikinci bir husus ben alacağım uygulamanın tam olarak fiyatını açık olarak ve neyle ödeneceğini bilmek isterim sitesinde hiç bir bilgi yok sanki gizli saklı birşey varmışta yazılmamış gibi bir hissiyat yaratıyor herşeyin açık ve net olması çok daha iyidir diye düşünüyorum ben bu uygulamayı almam için veya destek olmam için diyer bilindik profesyonel'ce yapılmış uygulardan farkı ne veya enazından onlarkadar iyimi olduğunu nasıl bilebilirim diyer uygulamaların isimlerini bilerek yazmıyorum dediğim gibi yeterli bilgi yok tam olarak test etme imkanı da yok benim için ilgi çekiciliği yok sanki ben bunu yaptım önce satın al beyenmessen beyenme gibi olmuş oluyor.

Amazon fire tv stick 4k max ile her iki uygulamayı kurdum kurulumunda sorun olmadı ama uygulamalar açılmadı bundan dolayı kumanda ile kullanımı konusunda bilgi veremiyorum cep telefonunda her ikisininde denedim reklam ve özellikleri kapalı olduğu için anlamak mümkün deyil yavaş açan serverlerde hızlı bir açma olayı göremedim doğrusu zaten hızlı serverlerde en kötüsü bile hızlı açıyor yazdıklarımı lütfen kötüleme olarak algılamayın sizi yönlendirmeye yardımcı olsun diye yazıyorum yoksa keşke bizim insanlarımızada diyerlerinden daha iyilerini yapsa işten anlayanların kolaylık ile yapabileceği bir iş olduğunu düşünüyorum ama nedense hemen para kazanma isteği olsa gerek işin iyisini yapmadan önce geliri öne çıkarıyoruz.

2. 24 kişi bu gönderi için oemer45 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #7
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye delikadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

iki tane amazona yükledim calismadi biri 4K biri 4K max
    o yüzden bilgi veremiyorum
    fakat bildigim kadariyla forumda kazanç amaçlı program sunmak yasak

4. 10 kişi bu gönderi için delikadir üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #8
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Redline. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı oemer45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk bilgi ve yönlendirme benden olsun sadece fikrimi aktarıyorum bu güne kadar birçok profesyonel yapılan uygulamaları satın almış birisi olarak aldıklarımı yapılan uygulamalara destek olsun diye aldım tabiki almaya deyer olanlardan bahsediyorum ben kullanıcı olarak ücretli bir uygulamayı test etmek isterim yani belirli bir gün reklamsız olarak denemeden almam uygula belkide çok iyidir ama bunu anlama olanağı olmaz
    ikinci bir husus ben alacağım uygulamanın tam olarak fiyatını açık olarak ve neyle ödeneceğini bilmek isterim sitesinde hiç bir bilgi yok sanki gizli saklı birşey varmışta yazılmamış gibi bir hissiyat yaratıyor herşeyin açık ve net olması çok daha iyidir diye düşünüyorum ben bu uygulamayı almam için veya destek olmam için diyer bilindik profesyonel'ce yapılmış uygulardan farkı ne veya enazından onlarkadar iyimi olduğunu nasıl bilebilirim diyer uygulamaların isimlerini bilerek yazmıyorum dediğim gibi yeterli bilgi yok tam olarak test etme imkanı da yok benim için ilgi çekiciliği yok sanki ben bunu yaptım önce satın al beyenmessen beyenme gibi olmuş oluyor.

Amazon fire tv stick 4k max ile her iki uygulamayı kurdum kurulumunda sorun olmadı ama uygulamalar açılmadı bundan dolayı kumanda ile kullanımı konusunda bilgi veremiyorum cep telefonunda her ikisininde denedim reklam ve özellikleri kapalı olduğu için anlamak mümkün deyil yavaş açan serverlerde hızlı bir açma olayı göremedim doğrusu zaten hızlı serverlerde en kötüsü bile hızlı açıyor yazdıklarımı lütfen kötüleme olarak algılamayın sizi yönlendirmeye yardımcı olsun diye yazıyorum yoksa keşke bizim insanlarımızada diyerlerinden daha iyilerini yapsa işten anlayanların kolaylık ile yapabileceği bir iş olduğunu düşünüyorum ama nedense hemen para kazanma isteği olsa gerek işin iyisini yapmadan önce geliri öne çıkarıyoruz.
    Websitesi üzerinde sadece uygulama ile ilgili bilgiler mevcut. Farkındaysanız websitesinde Google play harici farklı bir yere yönlendirme yok. Kişisel güvenliğiniz açısından bu değerler bizim için de çok önemli. Uygulamamızı Google Play harici farklı platformlardan indirmenizi tavsiye etmiyoruz. Uygulamamızı test etmek isterseniz ücretsiz olarak reklamlı sürümünü test edebilirsiniz hocam.
    2. Konu ise Android TV platformlarında bulunan Google Play uygulamasında arama yaptığınız da Lite sürümümüzün mevcut olduğunu Pro sürümünün ise mevcut olmadığını yani şuanlık desteklenmediğini görürsünüz. Çok yakın bir zamanda Pro sürümüde anroid tvlerde yerini alacak.

Diğer uygulamalardan farkımızı bir nebzede olsun anlayabilin diye uygulama içini resimlerle desteklemeye çalıştım :) , iyi veya kötü yorumlarınıza herzaman açığız hocam, sizlerin geri dönüşleri sayesinde dahada geliştiriyoruz kendimizi

6. 10 kişi bu gönderi için Redline. üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #9
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

kazanc.amaclı.sunum.reklam.amaclı.apk........... ........
    Konu iizz tarafından (24.10.22 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

8. 10 kişi bu gönderi için iizz üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #10
    Teşekküre Git
    Super Moderatör oemer45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Öncelikle bilgi teşekkür ederim belirttiğiniz her konuyu zaten bakıp indip kurduğum için yorum yaptım yapmış olduğunuz işi kesinlikle küçümseme gibi bir niyetim asla olmaz sizin yapmak istediğiniz inşallah dahada iyi bir halegetirirsiniz bundan gocunmam aksine sevinirim ben bu işten zerre kadar anlamam ama kullanma satın alma konusunu inanki sizden daha iyi anlarım senelerdir beyendiğim uygulamaları aldım lazımdiye deyil destek olmak için inanın benim yazdıklarım size kullanıcılar ne düşüne biliri anlatmak istedim yoksa hala bilgi konusunda kullanıcıyı yeterli bir açıklama olmadığını düşünüyorum markette iki adet fiyat mevcut hangisi ne için belli deyil yıllık ömür boyumu veya her cihaza cihazın ömrü kadarı gibi konular kapalı kutu
    diyer bir husus dene olayı reklamı ve diyer özellikleri kapalı bir uygulamayı kullanıcıdan bu fiyatlara almasını veya destek olmasını beklemek benim için gerçekçi gelmiyor okadar profesyonel yapılmış ücretli uygulamalarda 7 güne kadar deneme süresi varken sizinkinde neden bir kaç saat dahi olsa yok kullanım ile beni ikna edecek açık bilgi olsaydı ve reklsız deneme olanağı olsaydı hem sizi doğru bir şekilde yönledire bilirdik farklı fikirler ürete bilirdik ben bilinçli bir kullanıcı olarak en fazla 1 saat dahi deneseydim reklamsız olarak yorumlarım daha başka olurdu sizide desteklemiş olurdum lütfen yazdıklarımı yanlış anlamayın ister dikkate alırsınız veya almazsınız benim hiç bir kazancım olmayacağı için yoksa boşu boşuna vaktimi niye harcayayım bu yazdıklarım dahi size yardımcı olabilir diye vakit ayırdım.

10. 17 kişi bu gönderi için oemer45 üyemize teşekkür etti:

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler