Seite 2 von 3 ErsteErste 123 LetzteLetzte
Ergebnis 6 bis 10 von 15

Thema: Rec TvBox_v2.0.1

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #6
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von delikadir

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Murre
    Tesekkürler eger tokenli degilse diger kanallari da alip sunabilirmisin

2. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu delikadir für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #7
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Murre

Info

Zitat Zitat von delikadir Beitrag anzeigen
    Murre
    Tesekkürler eger tokenli degilse diger kanallari da alip sunabilirmisin
    Çok film ve dizi var, http canary yükleyin sizde çekebilirsiniz arkadaşlar. Teker teker malesef çok vakit aldığı için uğraşmıycağım hepsi için.

4. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu Murre für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #8
    Gehen Sie zu Danke
    Moderatör Avatar von Turab

Info

Zitat Zitat von Murre Beitrag anzeigen
    Senin değilse kurcalayabiliriz ozaman içerikleri 😁

Edit. Hemen bitane kaynak çıktı bile 💪
    gizli içerik alıntı yapılamaz
    Murre usta m3u iki Player de denedim birşeyler gösderiyor ama ney oldu belli değil ne resim ne kanal ismi görünüyor...Eğer bu Apk ya zarar verecekse verirmi vermezmi bilmiyorum da Bence Kurcalanmasın çünki çok güzel stabil bir Apk..nerdeyse Herşey film dizi canlı sorunsuz açılıyor..
    Bendeki yerini Sendeki Yerim Belirler
    Hz Mevlana

6. Die folgenden 4 Benutzer sagen Danke zu Turab für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #9
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Murre

Info

Zitat Zitat von Turab Beitrag anzeigen
    Murre usta m3u iki Player de denedim birşeyler gösderiyor ama ney oldu belli değil ne resim ne kanal ismi görünüyor...Eğer bu Apk ya zarar verecekse verirmi vermezmi bilmiyorum da Bence Kurcalanmasın çünki çok güzel stabil bir Apk..nerdeyse Herşey film dizi canlı sorunsuz açılıyor..
    @Turab ustam linki vlc player ile açıyorum ben normal resim ve ses veriyor film full izlemesim öyle sardırdım denedim. Kurcalamayla o apk bozulmaz ancak içerik sahibi en fazla kodlamayı değiştirir ama apkyu son kullanıcı normal kullanmaya devam eder, kullanırken biz arka plandaki kodlamaları bilmiyoruz en azında kurcalamassak bilmiyoruz 😉.

Hiç birşey olmaz bence, gönlün rahat olsun.

Fazla filmi yokmuş zaten. Çalışan canlı yayınları çektim, bildiğimiz rectv kaynakları içeriyor.

Iyi forumlar 👍
    Geändert von Murre (07.08.24 um 05:07 Uhr)

8. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu Murre für diesen nützlichen Beitrag:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #10
    Gehen Sie zu Danke
    Moderatör Avatar von Turab

Info

Zitat Zitat von Murre Beitrag anzeigen
    @Turab ustam linki vlc player ile açıyorum ben normal resim ve ses veriyor film full izlemesim öyle sardırdım denedim. Kurcalamayla o apk bozulmaz ancak içerik sahibi en fazla kodlamayı değiştirir ama apkyu son kullanıcı normal kullanmaya devam eder, kullanırken biz arka plandaki kodlamaları bilmiyoruz en azında kurcalamassak bilmiyoruz 😉.

Hiç birşey olmaz bence, gönlün rahat olsun.

Fazla filmi yokmuş zaten. Çalışan canlı yayınları çektim, bildiğimiz rectv kaynakları içeriyor.

Iyi forumlar 👍
    eyvaAllah 👍 VLC ile denemedim,herhangi bir IPTV oynatıcı resim ve isim göstermiyor. Neyse bilgi amaçlı yazıyorum😉 Vesselam....
    Bendeki yerini Sendeki Yerim Belirler
    Hz Mevlana

10. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu Turab für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 2 von 3 ErsteErste 123 LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer