Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
44 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: iptv bilgi sorgulama

1. Teşekküre Gitİndir #6
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Evet linkin içeriğini görüyorsun ve başarılı bir uygulama yapan arkadaşın emeğine sağlık.
    Ama uygulamaya girdiğimiz hesaplar ne oluyor biyere kopyalanıyormu? Bence m3u yu buraya yapıştırmadan önce iki kere düşünmek lazım. Satın aldığınız değilde paylaşımlardan elde ettiğiniz m3uları kontrol etmek için kullanılabilir.

2. 2 kişi bu gönderi için Murat84 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #7
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Murat usta biraz önce ki açtığım konuda açıklamıştım ve zaten benim paylaştığım uygulamaları şimdide söylüyorum başka bir yerde bulamazsıniz böyle söylemekteki sebebim şu ben bu uygulamaları bir yerlerden bulup paylaşmıyorum bizzat kendim toparlıyorum bizzat kendim ücret ile aldığım mağaza da ücretli olarak abonesi olduğum uygulamam ile paketliyorum ve imzaliyorum elbette kimse kimseye ne olursa olsun güvenmek zorunda değildir tabi ki örneğin senin de uygulaman var içinde paylaştığın iptv bağlantıları var ve bunlara bağlanan herkes in ip bilgilerini nereden hangi cihaz ile bağlandıklarını görebiliyor sun bu seni bu durum seni tehlikeli biri mi yapar senin uygulamanı tavsiye etmemek mi gerekir burada ki kullanıcılar elbette güvenmediği hiç bir şeyi yüklememeli o ayrıca tartışılır ama tüm fayda sağlayacağını düşündüğüm uygulamalar gibi bugün de tasarladığim ve paylaştığım faydalı bir uygulama açıkçası bugün dert oldu kalmış ki benim paylaştığım uygulamalar ı hiç anlamayan biri bile tüm kaynaklarını görebilir görebiliyor zaten karatutku ustanın dediği gibi yine de şeffaf lık açısından ben sizlere uygulamanın mantığını açıklayayım uygulama ya kullanıcı m3u bağlantısını yapıştırır uygulama bu bağlantısına şu şekilde api bağlantısı sağlar get.php kısmını
    player_api.php
    Olarak değiştirip bilgileri getirir uygulama olmadan da bu bilgiler bu şekilde çekilebilir uygulama sadece bu döndürülen bilgileri daha düzgün okunaklı şekilde kullanıcıya sunar gerekirse biraz önce karatutku ustanın istediği gibi kopyala yada farklı özellikler eklenebilir

4. 3 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #8
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iz.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

keşke bu şekilde pc icinde olsaydı pogram.kolaylık olurdu.paylaşım icin teşekürler

6. 4 kişi bu gönderi için iz.35 üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #9
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@iz.35 usta emulator ile yüklenmez mi acaba gerekirse bir ara tarayıcı üzerinden bağlanıp kullanılabilen şekilde de paylaşırım aynısını usta

pc kaldırmıyo o emulatörü yoksa kurardım köprülü.ustam ....

8. 2 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #10
    Teşekküre Git
    Superuser KaRaTuTKu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı Murat84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet linkin içeriğini görüyorsun ve başarılı bir uygulama yapan arkadaşın emeğine sağlık.
    Ama uygulamaya girdiğimiz hesaplar ne oluyor biyere kopyalanıyormu? Bence m3u yu buraya yapıştırmadan önce iki kere düşünmek lazım. Satın aldığınız değilde paylaşımlardan elde ettiğiniz m3uları kontrol etmek için kullanılabilir.
    Usda bilgi sahibi olmadan yorum yapiyorsun.Tahminlerle bu is olmaz.

Acik ve net olarak sunulan kodlarda server gidiyor panele sorgu yapiyor ve bilgiyi listeliyor.
    Bunu bile cözemiyorsun daha..

Mantikla is yürümez .lütfen yorum yazarken su söyle olurmu felan felan abes kaciyor.

Kodlar zaten eklendi verdigin adres hicbiryere kayit edilmiyor.
    Baglandigin m3u adresi senin ip adresinden tut kullangin telefon modalinden tut mac adresine kadar görur.

10. 4 kişi bu gönderi için KaRaTuTKu üyemize teşekkür etti:

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler