Seite 2 von 2 ErsteErste 12
Ergebnis 6 bis 10 von 10

Thema: Kablonet kanalları

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #6
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von hakkicam3515

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Merhaba linkleri bana özelden atma şansın var mı ben uygulamama ekledim çalıştı sana da nasıl yapıldığını anlatabilirim

2. Die folgenden 6 Benutzer sagen Danke zu hakkicam3515 für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #7
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Murre

Info

Zitat Zitat von hakkicam3515 Beitrag anzeigen
    Merhaba linkleri bana özelden atma şansın var mı ben uygulamama ekledim çalıştı sana da nasıl yapıldığını anlatabilirim
    Uygulamada bendede çalışıyor ve sanırım tüm kanallar mevcut bi bak
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

M3u olarak henüz beceremedim

4. Die folgenden 10 Benutzer sagen Danke zu Murre für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #8
    Gehen Sie zu Danke
    Moderatör Avatar von köprülü

Info

Selamünaleyküm arkadaşlar @markclark usta senin php de ki kanalları bir m3u dosyasında toplayıp kanal içeriklerine cookie bilgilerini ekledim sonra m3u dosyasını sunucuya attım wufy player ile güzel çalışıyor yalnız bazı kanallar özellikle sinema ve belgesel kanallarında yaklaşık 5 adet kalite seçeneği var varsayılan olarak açtığı kalite seçeneği ile yayın donma kasma yapıyor o yüzden wufy player ile yayın oynatmaya başlandığında playerin sağ üst köşedeki simgeler den ikincisini tıklayarak video parçaları kısmından 640x360 olarak ayarlamak gerekiyor o zaman hiç donma ve kasma yapmadan çok güzel oynatıyor ulusal haber kanalları gibi kanallar da böyle bir problem yaşanmıyor tabi belkide bu durum kullanıcının internet hızına göre hangi video parçasını kullanması gerektirdiğini de belirleyebilir ek olarak m3u bağlantısını dosya olarak indirip oynatmayı denemeyin sadece vereceğim bağlantı yı wufy player ile yapıştırıp kullanırsanız içerikler oynuyor dosya olarak oynamıyor buyrun kablo tv kanalları
    Enthält versteckten Inhalt
    WARNUNG: Um die versteckte Nachricht anzuzeigen, klicken Sie einfach auf die Schaltfläche unter dem Beitrag.
    Schreiben Sie keine Nachrichten, es sei denn, dies ist obligatorisch. Wenn Sie schreiben müssen, wird die Kurznachricht nicht gut aufgenommen.
    Schreiben Sie detaillierte Informationen zu Ihren Problemen, Gerätenamen, Marke, auf welcher Plattform usw.
    Wenn der versteckte Inhalt 3 Sekunden nach dem Danken nicht automatisch geöffnet wird, klicken Sie hier.

6. Die folgenden 80 Benutzer sagen Danke zu köprülü für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #9
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von delikadir

Info

wufy player ilede denedim mahlesef hic bir kanali calistirmadi

8. The Following User Says Thank You to delikadir For This Useful Post:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #10
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Murre

Info

Zitat Zitat von delikadir Beitrag anzeigen
    wufy player ilede denedim mahlesef hic bir kanali calistirmadi
    Türkiye dışı kablonet kanalları vpn istiyor. Ve özellikle rapid vpn deki tr24 ve tr34 isimli bağlantılar olması gerek.

Bu yazıyı ilk defa yazmıyorum. Hem burada hemde uygulamamda defalarca hatırlatma yaptım sizlere..

Iptv pro ile m3u yu açıyon, mx player ile oynatıyon.

Iptv extreme m3uyu yüklüyorsun, mx player ile açıyorsun.

10. Die folgenden 4 Benutzer sagen Danke zu Murre für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 2 von 2 ErsteErste 12

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer