Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
58 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: iptv ile ilgili sormak istediginiz herseyi buradan sorup yardim alabilirsiniz

1. Teşekküre Gitİndir #51
    Teşekküre Git
    Üye jen4545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

yan adresleri sadece taramada bulabilirsin

2. jen4545 üyemize teşekkür edenler:

3. Teşekküre Gitİndir #52
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye fenerli78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

benim probleme cozum varmi acaba iptv player yuklu firetv stickde ilk basta normal calsiiyordu ama simdi acinca ekranda telegram reklami cikiyor ve kapatma sansim yok ama arka planda kanal calisiyor
    bunu silme gibi durum varmi acaba?

4. Teşekküre Gitİndir #53
    Teşekküre Git
    Yeni Üye themisofgreek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Arkadslar hirerarsik dosyalari acabilen bir iptv player varmi. Ornek olarak dropboxa yuklenmis bir doya olsun ve bu doyanin icinde bestane coklu m3u olsun. Dosyayi iptvde actik. Sonra gelen m3ulrdan birini yine yni iptvde acmak ve sonrasinda da kanallari oynatmak isterim. Varmi boyle bir program. Iyi bir programciyim ama android icin boyle bir player yazmak icin hangi IDEyi kullanmak gerekir. Simdiden tesekkurler...

5. Teşekküre Gitİndir #54
    Teşekküre Git
    Yeni Üye themisofgreek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

EK: Android applikasyano hic yazmadim ama C, C++ vs dillerinde yazilimlarim var...

6. Teşekküre Gitİndir #55
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye markclark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Yazdıklarını Tam Anladım Diyemem Ama Dropbox Üzerinden Kullandığım Dosyalar Aşağıdaki Şekilde Olup, MKIPTV Proğramıyla İzliyorum.
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

7. 18 kişi bu gönderi için markclark üyemize teşekkür etti:

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler