Bir izin daha bittisag salim döndük

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Bir izin daha bittisag salim döndük

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye gizemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Bir izin daha bittisag salim döndük

Slm arkadaslarbasliktada belirtigim gibi bir izin daha bitti evimize sag salim döndük ,pazar öglen 12 .00 de izmirden yola ciktimcanakkaleye geldim lapsekiden karsiya gecmem icin 5 km gemi sirasi ni 3 saat bekledikinanilmaz bir kalabalik vardi , neyse karsiya gectik kapikule dolu oldugu icin pazarkule kapisindan gecis yaptim5 dakika icinde gectim sonra yunan ayni sekilde 5 dakika sürmedi bileve takip ettim sehir sofia bulgar yolu guzel ve sorunsuz bitti bulgarda bir benzinlikte4 saat uyudumsonra sirp a girdim baya bir kalabalik vardi gümrük kontroldencikmam 2 saat sürdü sonra hirvat üzeri dönüs yapmaya karar verdim hirvat yolu süper biraz pahali hirvat tada 4 saat uyudum baya bir soguk ve yagmur vardi , 16 ,50 otaban parasi var sonra slovenya 15 euro otoban parasive avusturyatünel parali derken almanya ya girdim , pasau dan sonra asaga yukari 90 km sonra guzel bir benzinci var orda da 5 saat uyudum tek söför olunca biraz zor oluyorneyse ordan sonra köln 515 km yazdi , inailmaz bir yogunlukher zamanki gibi her yer tamir ve radar deli oldumköln e kadar stau icinde bir almanya yolu gecti bugun sali saat öglen 12 .00itibari ile evime 48 saateulastimVatanim cok guzel doyamadan geldik aklimiz orda kaldiyapacak bir sey yok saglik olsunizine gidecek olan herkese iyi yolculuklar dilerim saygilar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler