Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
16 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ben Hypnos geliyorum 😄😄

1. Teşekküre Gitİndir #11
    Teşekküre Git
    Yeni Üye ismailturret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@Hypnos usta başarılarının devamını dilerim, çok güzel işler yapacağına eminim.
    Sadece merak ettiğim için soruyorum, önceki mesajımda belirttiğim gibi bu tasarımda çok uygulamaya rastladım, kaynak kodun yazarı siz misiniz yoksa geçmişte satın alıp geliştirme yaptığınız bir kaynak mı?

2. Teşekküre Gitİndir #12
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Hypnos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Ben projeyi Şimşek ten aldım çekirdek proje yani aldığımda hiçbir özelliği yoktu geliştirdim birçok özellik ekledim o şekilde yayınladım önemli olan uygulama da değil içerikler daha önemli

3. Hypnos üyemize teşekkür edenler:

4. Teşekküre Gitİndir #13
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Hypnos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Yeni uygulamaya başladım dostum şimdilik belli birşey yok daha tasarım aşamasındayım belli olunca senin bilgilerinden faydalanmak isterim teşekkür ederim

5. Teşekküre Gitİndir #14
    Teşekküre Git
    Super Moderatör mustafa1954 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

İyi Günler, Kodi haricinde Xml Dosyaları ( Regex Dosyaları) Oynatabilecek Playerler Olsa Hiçbir şekilde takılma olmadan İnternet sayfalarındaki yayınları xml dosya ile seyretme imkanı en sağlamı diyebilirim, Kodi Live Stream Pro bu dosyaları çalıştırıyor fakat LSP yide sadece Kodide uygulayabiliyoruz ,buda çok ağır çalışıyor . Başlangıçta yıllar önce IPTV Panel satıcıları falan bu kadar yaygın değilken ağırda olsa seyrediyorduk. Başka XML - Regex Dosyası oynatabilen Player varmı bilemiyorum, sonyıllarda sağlık ve işlerim nedeni ile bu konulara biraz uzak kaldım maalesef.
    Konu mustafa1954 tarafından (3 Hafta önce Saat 10:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazılım hatası

6. 3 kişi bu gönderi için mustafa1954 üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #15
    Teşekküre Git
    Yeni Üye ankaphoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Eski bir dost olarak yazdım telegramdan (:

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler