Sayfa 1/4 123 ... SonSon
16 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ben Hypnos geliyorum 😄😄

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Hypnos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Türkiye/Turkey Ben Hypnos geliyorum 😄😄

Dostlar selamün aleyküm ben Ankatv'nin sahibi Hypnos bu forum çok güzel yeni kesfediyorum, Ankatv uygulamamı biryerlerden duymuşsunuzdur. Çalışma arkadaşı arıyorum bana katılmak isteyen varsa uygulama yapımcısı olsun bu işlerle uğraşanlar olsun bana telegramdan ulaşabilirsiniz ben bildiklerimi paylaşmaktan şeref duyarım bu forumdada yaptığım botları paylaşmak istiyorum tabi özel olanlar hariç herkese iyi çalışmalar diliyorum

2. 21 kişi bu gönderi için Hypnos üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@hypnos
    Merhaba a.s. ankatv yi denemiştim. Başarılı bi uygulamaydı ama fazla kullanamamıştım, çünki bikaç gün çalışıp durmuştu sebebini bilmiyorum.

24saat sar izle özelliği vardı hatırladığım kadarıyla, dsmart veya tv+ kaynakları olsa gerekek kullanılan kaynaklar :)

Özelden yazmadım, zon zamanlarda sorunlar oldu o yüzden rica etsem açık hide yaparak paylaşım yapabilirmisin burda herkes faydalansın?

Ben tüm forum arkadaşlar için apk paylaştım tamamen çıkarım olmadan ve burdaki ustalarımızla beraber güzel paylaşımlar sayesinde işbirliği yaparak güzel içerikler ekledik, okadar muhteşem olmasada iş gören bi uygulama oldu. 24saat geri sar izle özelliği uzun zamandır eklemek istiyordum, bu konuda yardımcı olursan seviniriz kardeş.

Benim apk
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

Iyi forumlar 🤝

4. 6 kişi bu gönderi için Murre üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Hypnos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Dostum dsmart sistemi çok karışık bir sistem bizim uygulamadaki playere göre ayarlandığı için birden çok headers var ve Cors olmadan çalışmıyor corsta herzaman engel yiyor size göre ayarlasam bile çok kullanıcı olacağı için hesap ban yiyecek hesap sıkıntısı çekiyorum bu aralar özetle paylassam bile çok kısa ömürlü olacak. Daha stabil yöntemlerini arıyorum eğer bulursam linkleri paylaşırım sizinle

6. 2 kişi bu gönderi için Hypnos üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Üye OSMANLİTOKADİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

uygulaman ve içeriklerin gölgetv ye benziyor ilk dikkatimi çeken bu olmuştu

8. OSMANLİTOKADİ üyemize teşekkür edenler:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Yeni Üye ozdemiromer999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

evet duymuştum ancak bi yekportal gibi değildi.. merak ediyorum siz apk yapanlar acaba neden hiç televizyona uygun yapmıyorsunuz.. yani kanal gezme olsun mesela tek tuşla liste şeklinde hiçbir apk da görmedim televizyon usulü tarzı

10. ozdemiromer999 üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler