Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
20 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Dsmart PHP yardım?

1. Teşekküre Gitİndir #16
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı telase Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani konu beni çok ilgilendirmiyorda,konuyu açıp yardım istiyorsun,ama buradan ama dolaylı yönden php yi yapıyorsun sonrada burada paylaşamam diyorsun.

o zaman hiç bir konuda yorum yapmana veya yardım istemene gerek yok ki

kendin pişir kendin ye,ne gerek var foruma katkın olmayacaksa konu açmanın veya yardım istemenin?

çok mu kıymetli bir php bu? resmen paylaşmayacağım diyorsun,paylaşamam bile demeden

Hayret!!
    Halletmiş olsaydı paylaşırdı diye düşünüyorum. Kendim bişeyi çözdüğüm zaman seve seve paylaştım şimdiye kadar çünki paylaşımcıyım paylaşmayı seviyorum. Sloganım "Paylaşmak paylaştıkça güzeldir".

Ama arkadaşın canı sağolsun yinede, belki paylaşmamak için bazi sebepleri vardır bilemeyiz.

Büyük sebeplerden bitanesi genel olarak son zamanlarda burdan malzeme taşımak başka bi dandik foruma.

Ama gerçek sebep yoksa @telase ustaya katılıyorum, hiç yorum bırakmasaydı daha iyi olurdu..

Iyi forumlar arkadaşlar, herşey gönlünüzce olsun 🤝
    Konu Murre tarafından (4 Hafta önce Saat 06:17 ) değiştirilmiştir.

2. 5 kişi bu gönderi için Murre üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #17
    Teşekküre Git
    Üye Yazar Panda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Arkadaşlar, abiler, kardeşler merhaba...

Benim php'yi paylaşmama sebeplerim açık, çalınmasını istemiyorum. İsteyen herkes "bu php x kullanıcısı tarafından oluşturulmuştur" diyerek php'mi benim bile bilmediğim yorumlarda paylaşabilir, hatta benim sistemlerimi bile değiştirip daha iyi bir hale getirebilir ama kodun çekirdeği yine de benim olarak kalır, ama burada kodu görecek kullanıcılar dışında kimse bunu bilmez.
    Sizleri hayal kırıklığına uğrattıysam özür dilerim. PHP'nin şifrelenmesi de hiçbir işe yaramayacaktır, çünkü birileri çözecektir eminim.
    Ama ben php'yi paylaşmayacağım dedim, dsmart sistemimi paylaşmayacağım demedim. Yakında IPTV bölümüne dsmart m3u'sunu ekleyeceğim, isteyen kullanabilir. Eğer yayınlar oynatılamadıysa hesap kapanmış demektir. Bazen 1 hafta boyunca hesap aradığım zamanlar oluyor. Yakında böyle bir m3u yapma hedefim var.
    Herkese yardımları için teşekkür ediyor, iyi geceler diliyorum

4. Yazar Panda üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #18
    Teşekküre Git
    Yeni Üye adilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

php script paylaşım konusunda ((((( markclark usta )))) her zaman tebrik ederim kimse senin tırgın bile olamaz paylaşım konusunda

6. Teşekküre Gitİndir #19
    Teşekküre Git
    Yönetici garaveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı Ugurturmaz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende halletim dsmart botunu isteyen varsa telegramdan ulaşsın (ücretli)
    Bu forumda yillardir ücretli birsey yok ücretli birsey satiyorsan yapiyorsan lütfen bu foruma bir daha ugrama
    Ayrica telegram linki vermek yasak...

7. 5 kişi bu gönderi için garaveli üyemize teşekkür etti:

8. Teşekküre Gitİndir #20
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye telase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı STREAMBUİLDER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kendisinde olan bende var diye yazmasın kullansın.
    bence de,ne gerek var paylaşmayacaksan "bende var ama paylaşamam" diye yazmana

Alıntı Ugurturmaz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var bende ama paylaşamıyorum
    aslında arkadaşın yazısı bile silinmesi gerek olduğunu düşünüyorum,çünkü farklı bir amaçla yazılmış bir cevap bu

9. 4 kişi bu gönderi için telase üyemize teşekkür etti:

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler