Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 5 of 14

Thread: Kişisel iptv

1. Go to Thank YouDownload #1
    Go to Thank You
    Moderatör köprülü's Avatar

Info

Go to Top of Post

Default köprülü

selamünaleyküm arkadaşlar öncelikle paylaşacağım uygulamaya ne isim verdiğimi bilemedim o yüzden kişisel iptv diye adlandırdım arkadaşlar ilk etapta uygulamayı web de kullanılabilir olarak paylaşıyorum apk olarak ta kısa süre sonra paylaşacağım inşallah uygulama ile ilgili kısa bir açıklama yapmak istiyorum uygulamada kategoriler ekleyebilirsiniz bu kategorilere içerikler ekleyebilirsiniz içerikler için kapak fotoğrafı da ekleyebilirsiniz tek dikkat etmeniz gereken nokta kategori yada içerik eklerken yada düzenleme yapmak istediğiniz de yada silmek istediğiniz de bu işlemleri yazarak uyguluyorsunuz ve teyit ediyorsunuz bu yüzden yazım hatası yaparsanız işlem gerçekleşmez yani büyük küçük harf duyarlılığını boşluk duyarlılığını dikkate alarak işlem yapınız kayıt ettiğiniz içerikler yada kategoriler hangi tarayıcı üzerinden neler kayıt ettiniz ise çerezlere saklanır yani akılda tutulur haliyle farklı farklı tarayıcılar dan uygulamayı kullanıp listeler oluşturduğunuz da farklı farklı listeler ile karşılacağnızı unutmayın tabi dilediğiniz zaman tüm eklediğiniz içerikleri ve kategorileri sıfırla diyerek sıfırlayabilirsiniz uygulama çok ileri seviye bir uygulama değil tabi ama umarım yine de beğenirsiniz uygulamanın m3u8 uzantılı akış içeriklerini oynattığını hatırlatmak isterim yani ts yada mpegts oynatmayabilir ama mp4 oynatabilir bazen neyden kaynaklı olduğunu tam olarak anlayamadım içerik m3u8 uzantılı olsa bile oynatmadığı da olabilir linki ekliyorum güle güle kullanın arkadaşlar
    Contains hidden content
    WARNING: To see the hidden message, simply click the button under the post.
    Do not write messages unless it is mandatory. If you have to write, the short message is not well received.
    Write detailed information about your problems, device name, brand, on which platform etc.
    If the hidden content does not open automatically 3 seconds after thanking, click here.

Arkadaşlar apk indirme bağlantısını da buraya ekliyorum
    Contains hidden content
    WARNING: To see the hidden message, simply click the button under the post.
    Do not write messages unless it is mandatory. If you have to write, the short message is not well received.
    Write detailed information about your problems, device name, brand, on which platform etc.
    If the hidden content does not open automatically 3 seconds after thanking, click here.
    Last edited by köprülü; 3 Weeks Ago at 14:03. Reason: köprülü

2. The Following 204 Users Say Thank You to köprülü For This Useful Post:
    Ozi34, selcukokutan83, Diyar80, recc57, Abdullah_891, harputlu, memati28, ozdemiromer999, umut64, CK Rookie, memati54, falkon42, Burak91, aineas, asub, FB58, iavci, kocamustafa, luvboi2, abbasbaba, bprg, pasadena, pratiker15, Cyborg58, karaturk06, IMPERATOR1907, Asi1453, apkev99, eledor, Nihat_62, damn2008, riska83, asyozy, kozanoglu, ultrazrail, Aslan74, cingozbursa2, Furkan03, rasimtorros, Ahmetli, belp, Asker, Nike, themisofgreek, obin, king1254, sarizeybek, Batu7, hurefe, antepli, Mezarci55, renji16, hasoo, Nellaa, trzorro, tosyaagackakan, metinbicer, mirkalem, kapon52, raket, techno34, yalcin45, REFSA, Kaan2008, burak3, adres27, mehmetkyb, men71, tükenmez, sefa, reshko66, Rambo03, sefah, linux, sokratesryuji, Güni61, akmen56, Chico07, Timbay, yalnizprens72, Persili, Seyyah34, ilkerxtk, merkez27, Molla22, Cüneyt, hasantas, vatan99, mert77, Sonhan, ba.6155, androbjk34, reduak, tahajik, aknskn44, Tavaslı, fatmai, Y.Akgn, Muhacir67, emso, Hayallerinresmi, özvatanli38, hbordo-mavi, itom, Wawe, mmliklnc100, Ömer Avcı, yenideneme., Ferdi_07, schweisser, strider, Sermet, BAKMAN1968, kemal çalışmaz, mufy34, juk, anagold24, Isi, OSMANLİTOKADİ, Erarslan, Candost, ustun, osmantokat, abbot, Mahony, albay66, aliyil88, bahri, unaltarkan, iLevo, aykan34, hilal67, 55 cimbom, isoo335, mahmut164, telase, nnokta, oslo, cc06, Volkan678, sampo, hazar49, kottepanda, Semset74, Oylesine00, ixir44, proffbay34, delphin01, rideordie, ton, duzce1903, Senol67, atakan1983, xanti, Adem006, rihtim, kemo, Sahin0064, Faikyayla, markclark, soundhs, anka06, Feri, Sabri1983, Ercan7878, Memo64, kardasali64, muzo34, mxxmq123, Kelebek, punisher_018, murat5757, hcssu, hakanaxu, piki, Murre, ergün, Gökbey, Yaya, kanmur, iso2006, oemer45, gigablue, ismail35, Alia58, reflex, fibeley, sahin55, yorfa, Kali66, muammer74, CorumluM, erdem0634, ceylan, canim17, mehmetey, newmanyak, Piriyatel

3. Go to Thank YouDownload #2
    Go to Thank You
    Üye fibeley's Avatar

Info

Go to Top of Post

Eline sağlık.
    İçerik ekle butonları player'ın altında kalıyor ama bu bir sorun mudur bilemem.

4. The Following 2 Users Say Thank You to fibeley For This Useful Post:

5. Go to Thank YouDownload #3
    Go to Thank You

Info

Go to Top of Post

Sağol kardeşim genelde düğmeler gözükür durumda bazen video oynatmaya geçtiğinde bazı video boyutları o düğmeleri kapatabiliyor ona biraz zaman ayırdım fakat bir denge sağlayamadım ama dediğim gibi video oynarken kayboluyor bazı videolar da oda ayrıca içerik eklemek gerektiğinde video playeri kapatmak için player sağ üst kenarına player kapatmak için bir düğme eklemiştim oradan kapatarak ta bu sorundan kaçınılabilir şimdilik ama fırsat buldukça eksik yönlerine müdahele edebilirim

6. The Following 5 Users Say Thank You to köprülü For This Useful Post:

7. Go to Thank YouDownload #4
    Go to Thank You
    Kıdemli Üye Murre's Avatar

Info

Go to Top of Post

Bu nedir? Ben yapamadim. Kanal ekleyemedim. ??

8. The Following User Says Thank You to Murre For This Useful Post:

9. Go to Thank YouDownload #5
    Go to Thank You

Info

Go to Top of Post

Default köprülü

Quote Originally Posted by Murat84 View Post
    Bu nedir? Ben yapamadim. Kanal ekleyemedim. ??
    Çok zor değil kategori ekle düğmesine basarak istediğin isimde kategori ekliyorsun bir yada sonsuz sayıda örneğin ulusal haber sinema spor filmler diziler gibi daha sonra içerik ekleme düğmesine tıklıyorsun sana hangi kategoriye eklemek istediğini soruyor içeriğini sen daha önce eklediğin kategoriler listesini gösteriyor sana içerik eklemek istediğin kategori adını yazıyorsun sonra içerik ismini yazıyorsun içeriğe ilişkin akış bağlantısını yazıyorsun yine içerik için bir kapak resmi eklemek istiyorsan bir kapak resmi bağlantısı ekliyorsun içerik eklenmiş oluyor hangi kategoriye eklemiş sen tıklıyorsun içerikler kısmında gözüküyor ve içeriğe tıklıyorsun oynamaya başlıyor tüm bu işlemleri yaparken de zaten modal bir pencere açılarak sana ne yapmak istediğini soruyor ve seni yönlendiriyor anlatınca çok zor muş gibi görülebilir ama aslında çok basit
    Düzeltme eğer kapak fotoğrafı eklemek istemiyorsan boş bırakma sadece http yazman yeterli
    Last edited by köprülü; 3 Weeks Ago at 02:13. Reason: köprülü

10. The Following 7 Users Say Thank You to köprülü For This Useful Post:

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread