Sayfa 2/2 İlkİlk 12
10 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Kablonet kanalları

1. Teşekküre Gitİndir #6
    Teşekküre Git
    Yeni Üye hakkicam3515 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Merhaba linkleri bana özelden atma şansın var mı ben uygulamama ekledim çalıştı sana da nasıl yapıldığını anlatabilirim

2. 6 kişi bu gönderi için hakkicam3515 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #7
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı hakkicam3515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba linkleri bana özelden atma şansın var mı ben uygulamama ekledim çalıştı sana da nasıl yapıldığını anlatabilirim
    Uygulamada bendede çalışıyor ve sanırım tüm kanallar mevcut bi bak
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

M3u olarak henüz beceremedim

4. 8 kişi bu gönderi için Murre üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #8
    Teşekküre Git
    Moderatör köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Selamünaleyküm arkadaşlar @markclark usta senin php de ki kanalları bir m3u dosyasında toplayıp kanal içeriklerine cookie bilgilerini ekledim sonra m3u dosyasını sunucuya attım wufy player ile güzel çalışıyor yalnız bazı kanallar özellikle sinema ve belgesel kanallarında yaklaşık 5 adet kalite seçeneği var varsayılan olarak açtığı kalite seçeneği ile yayın donma kasma yapıyor o yüzden wufy player ile yayın oynatmaya başlandığında playerin sağ üst köşedeki simgeler den ikincisini tıklayarak video parçaları kısmından 640x360 olarak ayarlamak gerekiyor o zaman hiç donma ve kasma yapmadan çok güzel oynatıyor ulusal haber kanalları gibi kanallar da böyle bir problem yaşanmıyor tabi belkide bu durum kullanıcının internet hızına göre hangi video parçasını kullanması gerektirdiğini de belirleyebilir ek olarak m3u bağlantısını dosya olarak indirip oynatmayı denemeyin sadece vereceğim bağlantı yı wufy player ile yapıştırıp kullanırsanız içerikler oynuyor dosya olarak oynamıyor buyrun kablo tv kanalları
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

6. 49 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #9
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye delikadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

wufy player ilede denedim mahlesef hic bir kanali calistirmadi

8. Teşekküre Gitİndir #10
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı delikadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wufy player ilede denedim mahlesef hic bir kanali calistirmadi
    Türkiye dışı kablonet kanalları vpn istiyor. Ve özellikle rapid vpn deki tr24 ve tr34 isimli bağlantılar olması gerek.

Bu yazıyı ilk defa yazmıyorum. Hem burada hemde uygulamamda defalarca hatırlatma yaptım sizlere..

Iptv pro ile m3u yu açıyon, mx player ile oynatıyon.

Iptv extreme m3uyu yüklüyorsun, mx player ile açıyorsun.

9. Murre üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. KaRaTuTKu

Bu Konudaki Etiketler