Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
26 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Iptv smarters pro

1. Teşekküre Gitİndir #21
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye delikadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

tesekkürler
    Konu delikadir tarafından (1 hafta önce Saat 20:02 ) değiştirilmiştir.

2. 4 kişi bu gönderi için delikadir üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #22
    Teşekküre Git
    Yeni Üye unaltarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Herkese selamlar site hala aktif, premium üyeliğinizi almayı unutmayın! Sizlere direk link atıyorum. Ayrıca teşekkürlerinizi eksik etmediğiniz için sizlere çok çok teşekkür ediyorum bu konuda çok müteşekkirim! iyi günler dilerim. > dip not: web sitesi İngilizce alt kısımda inip dili Türkçe veya almanca olarak seçebilirsiniz promosyon kodu yazan kısım kafanızı karıştırmasın bi altında ödeme yap kısmında 0 dolar yazdığı gözükecek üyelikle alakalı diğer herşey konunun başında var.
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

4. 4 kişi bu gönderi için unaltarkan üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #23
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Ustam teşekkürler yanlış anlamayın ama modlu uygulama tavsiye etmiyorum bilgi hırsızlığı hack olayları çok oluyor kullanmanızı ve başkalarının kullanmasını tavsiye etmem. Bu paylaştığım orijinal kendi sitesinden işlemleri yapıyorsunuz yani güvenilir. İyi forumlar emeklerinize sağlık.

- - - - - - - - - -

Alıntı Murat84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Konu aynımı bilmem modlu smarters pro buyrun
    gizli içerik alıntı yapılamaz

6. 3 kişi bu gönderi için unaltarkan üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #24
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bilgi hırsızlığına katılıyorum. Ama burası paylaşım forumu oldugu için linklerde m3ularda kırılarak paylaşılıyor zaten birkere bir panelden izinsiz olarak ödünç alınmışlar. Smarters player modlu olması paylaşım linkleri için hiç fark etmez. Zaten ben seninle 100% fikirim ve daha öncede yorumlarımda bu tarz yazı yazmıştım. Ücretli m3u sahipleri modlu player kullanmayın modlu apklar sağlam değiller demiştim.

Kendim millete ibo player smartoneiptv smart iptv hotiptv arcplayer tarzında ücretli uygulamalar aktif ediyorum.

Iyi çalışmalar

8. Murat84 üyemize teşekkür edenler:

9. Teşekküre Gitİndir #25
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Hemfikiriz lakin şöyle örnek vermek istiyorum, benim modlu bir uygulama yüzünden amazon hesabıma giriş yapmaya çalıştıkları için hesabım kitlenmişti. Yani bankacılık ve özel işlemlerde çok büyük sıkıntı çıkarabilir dikkat etmekte fayda var iyi günler.

10. unaltarkan üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 3 kullanıcı var. (1 üye ve 2 konuk)

1. linux

Bu Konudaki Etiketler