Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
44 sonuçtan 41 ile 44 arası

Konu: iptv bilgi sorgulama

1. Teşekküre Gitİndir #41
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı köprülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta bahsettiğin tehlike yada tehlikeli durumlar emin ol her yerde herşey de mevcut ben yanlış anlamıyorum kırılmıyorum eleştiriye de kapalı değilim bi kez yükledim uygulama bir şekilde ya kaldırıldı ya yükleme de sorun oldu tekrar yükledim üst üste eleştiri olunca bunların üstüne bende neden bu kadar rahatsızlık duyulduğuna anlam veremedim oysa tüm iptv player ler ve tüm apk lar da bu tehlike zaten mevcut özel iptv niz değil ise zaten sağlayıcı da kullanıcının tüm bilgilerini görebilir ulaşabilir yani bu şekilde bakacak olursak zaten tehlike her yerde her neyse usta bu vesileyle bu güvensizlik üzerine benim sizlerden tüm kullanıcılar dan istediğim güvenmeyen yüklemesin kullanmasın lütfen köprülü kullanıcı ismi ile yüklenen hiç bir içeriği daha ne diyeyim murat usta kimseye zaten yükle diye zorlamıyorum böyle de bir hakka da sahip değilim zaten burası bir paylaşım platformu bu tür apk ve içerikler üretmek te benim hobym e bende bir emekliyim 😁 üretip buradaki birbirinden güzel insanlar ile paylaşıyorum herşey bundan ibarett usta
    Eline emeğine sağlik, bi bilsen yılların içinde neler yaşadım bu iptv yüzünden. Bi kurtulamadım, farklı sorunlar ddoslar ataklar m3u sorunlar vs..
    Kendim için değil vallaa yazdıklarım. Insanlar dikkatli olsun istiyorum okadar. Ben zaten vakit bulupta iptv izlemiyorum bi konuşanları izliyorum bazen okadar.
    Hepimiz hobi olarak bişeyler uğraşıyoruz burda. Tüm paylaşımcı arkadaşların emeğine sağlık.
    Beni yanlış anlamadığın için teşekkürler. Dediğin gibi modlu apk kullanmayan yok ve nasıl bi modlu bi apk kullandığımızın garantisi yok. Heran herşey olabilir katılıyorum sana.
    Belki boşuna tepki verdim hakkını helal et kardeş 🤝

2. 2 kişi bu gönderi için Murat84 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #42
    Teşekküre Git
    Superuser KaRaTuTKu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Buyrun buda benden olsun piyasadan ama eklemeler yaptim.

Resme tiklayinca arka plan renginin degismesi
    Cikdinin kopyalanmasi icin button

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

4. 20 kişi bu gönderi için KaRaTuTKu üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #43
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı KaRaTuTKu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buyrun buda benden olsun piyasadan ama eklemeler yaptim.

Resme tiklayinca arka plan renginin degismesi
    Cikdinin kopyalanmasi icin button

gizli içerik alıntı yapılamaz

gizli içerik alıntı yapılamaz
    Teşekkürler, bu kod benim apkda çalıştı bilmem köprülü arkadaşın kodundan neyi farklı oldu?

6. Murat84 üyemize teşekkür edenler:

7. Teşekküre Gitİndir #44
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye iz.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Köprülü ustam modlugun hayırlı olsun en yakın zamanda murat84 usamızıda görürüz inşalah

8. 3 kişi bu gönderi için iz.35 üyemize teşekkür etti:

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler