Sayfa 2/2 İlkİlk 12
10 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Uydu Alıcı Tavsiyesi

1. Teşekküre Gitİndir #6
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Tavaslı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Benim arkadaş Türkiyeden getirtmiş( Wellbox) cihazı, tavsiye etti. Bütün kanallar İnternet üzeri (iptvler) 1 sene hebsi açık ve sonra ücretli mis.
    Değermi bilmiyorum.

2. Tavaslı üyemize teşekkür edenler:

3. Teşekküre Gitİndir #7
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bi tanıdık bana söyle demişti:
    Ùcretli m3u kullanmıyacağım artık bi next kutusu varmış free kanallar veriyor dedi. Almış trden bu kutuyu biraz kullandıktan sonra kanallar kaybolmuş.
    Hatta bu forumda konusuda geçmişti sanırım o markadaki kutu.

O kutuyu bıraktı ve ve benim m3u yu izliyor şuan ve gayette memnun
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

4. 18 kişi bu gönderi için Murat84 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #8
    Teşekküre Git
    Üye hasanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart apk

MURAT BEY, Merhaba, bu uygulama çok iyi düzenlenmiş, teşekkürler. Birkaç eksik için öneri yapayım. apple ve starz film ve dizileri çok kalitelidir onlar eklenebilir, zidoo z9xpro medya playere kurdum, bazen atıyor ekrandan bazı yerleri seç izle gibi tıklayınca beyaz ekran ve sonra atıyor yani uygulamadan çıkıyor, kumanda işe yaramıyor mause kullanmak durumunda kaldım. Bazı yerler için vpn olması zorunlu gibi onu anlıyorum. DOLBY VİSİON-HDR ve DOLBY ATMOS gibi seçenek film ve dizi ile müzikler de ayarlansa son derece kullanımlı bir apk olur. Yine de son derece güzel düzenlenmiş bir apk
    Konu hasanb tarafından (3 Hafta önce Saat 12:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: ilgili kişi adı

6. hasanb üyemize teşekkür edenler:

7. Teşekküre Gitİndir #9
    Teşekküre Git
    Yeni Üye mxxmq123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

bence tv box daha iyi

8. mxxmq123 üyemize teşekkür edenler:

9. Teşekküre Gitİndir #10
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@hasanb

Merhaba kardeş, güzel yorumun için teşekkür ederim. Forumda ve internette bulduğum kaynaklardan faydalanarak oluşturduğum bir apk dur bu. Kendime ait bi kaynak yoktur, yani kaynak sahibi hangi kalitede sunuyorsa içerikleri odur. Apk için VOD eklemeyi düşünmüyorum şimdilik, aslında bikaç site var güzel kalitede stable linkler veren.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler