Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: inattv v11 box ve inat tv pro v18

1. Teşekküre Gitİndir #21
    Teşekküre Git
    Yeni Üye abbot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Realme C55 (Android 13) telefonumda inattv box 13 sorunsuz (malum kanallar) çalışıyor. Reklam istemiyorsanız DNS ayarını özel DNS yapın ve şöyle yazın. " dns.adguard.com " Konum Türkiye ve VPN yok.

2. 3 kişi bu gönderi için abbot üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #22
    Teşekküre Git
    Üye hasanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı abbot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Realme C55 (Android 13) telefonumda inattv box 13 sorunsuz (malum kanallar) çalışıyor. Reklam istemiyorsanız DNS ayarını özel DNS yapın ve şöyle yazın. " dns.adguard.com " Konum Türkiye ve VPN yok.
    teşekkürler, bahsettiğiniz xaoimi poco p2pro da baktım öyle bir alan yok süperonline kullanıyorum ne modemde ne telefon statik ıp kısmında dns.adguard.com yazack yer bulamadım. yapımı anlatılan bir sayfa ya da video varsa paylaşırsanız memnun olurum. benim tahminim süperonline kısıtlaması var yönünde

4. hasanb üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #23
    Teşekküre Git
    Yeni Üye abbot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Belki bu video işinize yarayabilir.

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

6. 2 kişi bu gönderi için abbot üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #24
    Teşekküre Git
    Üye hasanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

arkadaşlar mi telefon için hidden setting 1.6.1 versiyon bulup telefona kurdum gizli özellikler açıldı. açılan sayfa sağ altında sytem var tıklayınca Wİ-Fİ network geliyor tıklanınca özel dns bölümü açılıyor oraya dns.adguard.com yazılıp sonra telefon kapatılıp açılınca işlem tamam oluyor.
    ama bu uygulama android box da android 11 kurulu ona kuruluyor ama eski bir uygulama olduğundan box da işe yaramıyor.
    android box için de aynı işlemi yapacak android gizli uygulamaları açığa çıkaracak bir uygulama lazım.
    teşekkürler.
    yukarıda ki msj da drive erişimi istiyor riskli bir paylaşım

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler