Ergebnis 1 bis 3 von 3

Thema: Cpu aşiri isiniyor.

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #1
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von Tayyareci

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Türkiye/Turkey Cpu aşiri isiniyor.

Değerli paylaşımcı/forum arkadaşlarım; Bilgisayarıma yeni format attım. Bilgisayarımın ısınmasını önlemek için bilgisayarımın altında "RAMPAGE" marka soğutucuyu en yüksek hızda çalıştırırken, internet ortamında sadece bir sayfa açıkken ve başka herhangi bir program ile işlem yapmaz iken; CPU 100 seviyesinde çalışıyor. Nedeni konusunda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek arkadaşlarımın yardımcı olacaklarını düşünerek sorunumu sizlerle paylaşayım dedim.
    Bu konudaki ekran görüntülerini değerlendirmelerinize ve bilgilerinize sunuyorum.

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi

2. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #2
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von saban ars

Info

Zitat Zitat von Tayyareci Beitrag anzeigen
    Değerli paylaşımcı/forum arkadaşlarım; Bilgisayarıma yeni format attım. Bilgisayarımın ısınmasını önlemek için bilgisayarımın altında "RAMPAGE" marka soğutucuyu en yüksek hızda çalıştırırken, internet ortamında sadece bir sayfa açıkken ve başka herhangi bir program ile işlem yapmaz iken; CPU 100 seviyesinde çalışıyor. Nedeni konusunda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek arkadaşlarımın yardımcı olacaklarını düşünerek sorunumu sizlerle paylaşayım dedim.
    Bu konudaki ekran görüntülerini değerlendirmelerinize ve bilgilerinize sunuyorum.
    isi pastasini yenile sogutuculari temizle warmleitpastasi kurumustur profosör islemci sogutucu metalinden temas olmadigi icin isinir anliyorsaniz kendiniz yapin bilginiz yoksa bir pc tamircisine lufte yi temizletip islemcinin ve grafig kartinin bios un warm leit pastalarini yeniletin
    kolay gelsin

3. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu saban ars für diesen nützlichen Beitrag:

4. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #3
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von Tayyareci

Info

Saban ARS Beyefendi; ilgilendiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için, teşekkürler. Anlattığınız konulardan anlamıyorum. Bir bilgisayar tamircisine götürüp baktırayım. Kalın sağlıcakla. İyi günler.

5. The Following User Says Thank You to Tayyareci For This Useful Post:

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer