Seite 3 von 4 ErsteErste 1234 LetzteLetzte
Ergebnis 11 bis 15 von 16

Thema: ⭕🆗Bedava UsaTV™✅

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #11
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von adilem

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

sen bir dahisin elin gözün dert görmesin iyiki senin gibi degerli ustalarımız var

2. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #12
    Gehen Sie zu Danke
    Super Moderatör Avatar von markclark

Info

Zitat Zitat von Murat84 Beitrag anzeigen
    Anladım ama parasıyla her yerden alabiliyorsun. Legal veya illegal ucuz pahalı piyasa dolu. Burası paylaşım forumu değil mi?

Bende kalkıp IPTVmi satsam burda?
    Admin ne der acaba.

Tamam bilgilerin sende kalsın, iyi çalışmalar veya hayırlı işler daha iyi olur bu durumda.

Yazdığın cevapları helal et ozaman, cünki para ödemiycem..
    Arkadaşım Sana Zorla Birseymi Sattım Birşey Sordun Cevap Yazdım. Her Bilgimi Burada Paylaşım Yapacak Değilim. Ben Kimseye Birşey Satmanın da Peşinde Değilim. Ama Özel Birşeyler İstenirsede Bir Karşılığı Olduğunu Söyledim. Zoruna Gittiyse Diyecek Bişey Yok. İyi valla ozaman Digiturk, D-Smart, exxen, KabloTV ve Hatta Onlarca Yabancı Digital Sistem açığını paylaşım yapayım öyle bir dünya yok. Veya Ayrı Dünyalarda Yaşıyoruz. Ayrıca Yazdıklarımın Arkasındayım İster Admin Olsun İster Kullanıcı Özel Birşey İstenirse Keyfiyetim Neyi Gerektiriyorsa Onu Talep Etmek En Doğal Hakkım.

3. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu markclark für diesen nützlichen Beitrag:

4. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #13
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Murre

Info

Zitat Zitat von markclark Beitrag anzeigen
    Arkadaşım Sana Zorla Birseymi Sattım Birşey Sordun Cevap Yazdım. Her Bilgimi Burada Paylaşım Yapacak Değilim. Ben Kimseye Birşey Satmanın da Peşinde Değilim. Ama Özel Birşeyler İstenirsede Bir Karşılığı Olduğunu Söyledim. Zoruna Gittiyse Diyecek Bişey Yok. İyi valla ozaman Digiturk, D-Smart, exxen, KabloTV ve Hatta Onlarca Yabancı Digital Sistem açığını paylaşım yapayım öyle bir dünya yok. Veya Ayrı Dünyalarda Yaşıyoruz. Ayrıca Yazdıklarımın Arkasındayım İster Admin Olsun İster Kullanıcı Özel Birşey İstenirse Keyfiyetim Neyi Gerektiriyorsa Onu Talep Etmek En Doğal Hakkım.
    Tamam kardeşim, konunda haklısın.
    Ben yanlış anladım. Bu forumda birileri bişeyler paylaşıyor bazileride istekde bulunuyorlar. Paylaşan arkadaşlar var yardımcı olunduğunu gördüm. Dedim bende bişey istedyim, ama ücretli olduğunu düşünemedim.

Bilseydim yani baştan anlasaydım, rahatsız etmezdim seni..

5. The Following User Says Thank You to Murre For This Useful Post:

6. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #14
    Gehen Sie zu Danke
    Yasaklı Avatar von iz.35

Info

forumda para karşılıgı bir şey satamasınız bu forum paylaşım forumudur.söz konusu bile olmaz........beni tekrar şikayet edebilirsiniz....... para karşlıgı yapılan tüm paylaşımlar benim tarafımdan silincektir

forum kuralarını okuyunuz..
    Geändert von iz.35 (16.02.24 um 04:54 Uhr)

7. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu iz.35 für diesen nützlichen Beitrag:

8. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #15
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Murre

Info

Zitat Zitat von iz.35 Beitrag anzeigen
    forumda para karşılıgı bir şey satamasınız bu forum paylaşım forumudur.söz konusu bile olmaz........beni tekrar şikayet edebilirsiniz....... para karşlıgı yapılan tüm paylaşımlar benim tarafımdan silincektir

forum kuralarını okuyunuz..
    Bende böyle düşünerek arkadaştan istekte bulunmuştum, ücret girince işin içine şaşırdım.
    Biraz trip attım kendisine ücret istediği için. Ücret isticeğini bilseydim hiç girmezdim konuya. Boşa vakit harcandı, özür dilerim

Inşallah bu arkadaş ban yemez. Aramızda böyle yetenekli arkadaşlara ihtiyaç oluyor 👍💪
    Geändert von Murre (16.02.24 um 06:41 Uhr)

9. The Following User Says Thank You to Murre For This Useful Post:

Seite 3 von 4 ErsteErste 1234 LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer