Seite 2 von 3 ErsteErste 123 LetzteLetzte
Ergebnis 6 bis 10 von 14

Thema: TV Box için IP TV Player Tavsiyesi

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #6
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von elnino11

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Zitat Zitat von yilmaz Beitrag anzeigen
    Tıpkı cep telefondaki gibi güvenlik ayarı var, uzun zaman oldu google palyer dışında dosyaları kurmaya izin verilen bir ayar oalacatı incelerseniz orayı izin vermelisiniz.
    Sürekli bu tip apklar kuruyorum Yılmaz hocam ama bu programla ilgili bi sorun var. Yada benim cihazla uyumlu deil . Ama Lazyiptv Deluxe kurdum. Çok çok iyi. Çok teşekkür ederim.

2. Die folgenden 6 Benutzer sagen Danke zu elnino11 für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #7
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von red26

Info

Malesef tv box olduğu için apklarda sorunlar uyumsuluklar çıkartabiliyor .Mi box yada diğer tv box olan box kutular L1 lisanslı dıyelım.Normal androidboxlarda belkı netflıx ,dissney gıbı paltformları kullanmıyorsanız her iptv uygulaması çalışıyor mac ip dahil.

4. Die folgenden 7 Benutzer sagen Danke zu red26 für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #8
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von Vartolu cemo

Info

Slm yılmaz abi ben yılardır perfect Player kullanıyordum yanlız şimdi kanallar silinmiş açmıyor seni buraya koyduğum linki tıkladım indirdim yanlız hata veriyor açmıyor abi kanalsiz kaldık saygılar

6. Die folgenden 6 Benutzer sagen Danke zu Vartolu cemo für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #9
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von reflex

Info

Neutro iptv player
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

8. Die folgenden 7 Benutzer sagen Danke zu reflex für diesen nützlichen Beitrag:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #10
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Mezarci55

Info

S.A Vartolu cemo kardesim!
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

10. Die folgenden 7 Benutzer sagen Danke zu Mezarci55 für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 2 von 3 ErsteErste 123 LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer