Seite 3 von 3 ErsteErste 123
Ergebnis 11 bis 14 von 14

Thema: Canli TV sitelerinden aldigim Stream URL calismiyor

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #11
    Gehen Sie zu Danke
    Yönetici Avatar von garaveli

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Zitat Zitat von meltar95 Beitrag anzeigen
    Programa talip olup olmayacağı konuyu açan arkadaşla ilgili az ötede hobi olarak yazılım yazmaya devam edebilirsiniz. Sitenin adını takdir ettim kendinizi yansıtmayı başarmışsınız
    Burda aslinsa kendini yansitan sensin farkinda degilsin arkadasim.
    Satis yapmak istiyorsan yeri burasi degil malesef.

2. Die folgenden 7 Benutzer sagen Danke zu garaveli für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #12
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von meltar95

Info

Ben burası yeri veya değil diye bir iddia atmadım ortaya konuyu açan kişinin yazdığım yazılıma uygun bir talebi var ve bende talebine arzda bulundum alıp almaması kişiyi ilgilendirir. Siz ücretsiz geliştirip dağıtabilirsiniz, profesyonellikten uzak olabilirsiniz lakin bu sizin sorununuz benim değil.

Düzenleme: Stream clon yapabilen bir yazılım siz yazında dediğiniz gibi arkadaşlar kullansın

4. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #13
    Gehen Sie zu Danke
    Yönetici Avatar von AKINCI

Info

Yasin genc ,toysun ve sen müthis Polemikseversin ayni zamanda isin aslini anlamakta güclük cekiyorsun sanki ama sakin üzülme bizim gibi yasin ilerledikce herseyi ögreneceksin.Bu Forumda sana Türkcesi denmek isteniyorki,Icinde "ücret" kelimesi gecen hersey YASSAHHHHH hemserum YASSAH.Insallah bu sefer anlamissindirda bizide profilinde degisiklik yapmak gibi luzumsuz islerle ugrastirmazsin.Sen nedecen bak Forumda sanada hitap edecek bilgiler var oku faydalan ve bilgini arttir a benim "Uyanik" kardesim.Artik seni nihayet konuyu anlamis kabul ediyor ve kapatiyorum.Konuyu yinede anlamamissan oda senin sorunun.

Ne varsa bizde var,size GARAVELI ve ÖZBECERİKSİZLER FORUM yeter.

5. Die folgenden 6 Benutzer sagen Danke zu AKINCI für diesen nützlichen Beitrag:

6. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #14
    Gehen Sie zu Danke
    Yönetici Avatar von garaveli

Info

Zitat Zitat von meltar95 Beitrag anzeigen
    Ben burası yeri veya değil diye bir iddia atmadım ortaya konuyu açan kişinin yazdığım yazılıma uygun bir talebi var ve bende talebine arzda bulundum alıp almaması kişiyi ilgilendirir. Siz ücretsiz geliştirip dağıtabilirsiniz, profesyonellikten uzak olabilirsiniz lakin bu sizin sorununuz benim değil.

Düzenleme: Stream clon yapabilen bir yazılım siz yazında dediğiniz gibi arkadaşlar kullansın
    Isde sorun burda talep arzinda ücretli bir öneri bulunman yasak.
    Lafi dolandirip durmanin anlami yok.
    Buraya üye olduguna ve konulari takip ettigine göre ayni zamanda faydalaniyorsun bu forumdan.
    Faydalandigin yerden senin elinde olupda katki yapmamani hic hos karsilamiyoruz.
    Sen baska yerler ara talepler karsisinda arzda bulunacak

Yukarida sunulan sorunun php sini yapinca tabiki sunariz.Senin kadar bencil degiliz..

7. Die folgenden 6 Benutzer sagen Danke zu garaveli für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 3 von 3 ErsteErste 123

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer