covid-19 mağduru sağlıkçı tavsiyeleri.

Thema bewerten:
1 Benutzer haben diesen Thread bewertet:: Liste anzeigen
Wird geladen...
Ergebnis 1 bis 3 von 3

Thema: covid-19 mağduru sağlıkçı tavsiyeleri.

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #1
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von emre1309

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Standard covid-19 mağduru sağlıkçı tavsiyeleri.

Herkese selamlar arkadaşlar. Aranıza katılmaktan onur duyuyorum. Grubumuzun yeni sağlıkçısı olarak ilk paylaşımımı covid-19 ile ilgili yapmak istiyorum. Çünkü mesleğimin gerkesinimi olarak selam verdiğim küçük/büyük farketmeksizin esnafından, otobüsüne bindiğim ulaşım hattı şoförlerine kadar girdiğimiz her toplumda bu görevi yapmak zorundayız. Lütfen kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı için gerekmedikçe toplum içine çıkmayın. Eğer çıkmak zorundaysanız da yanınızda tek kullanımlık en az 3 maske ve ufak bir parfüm şişesinin içinde dahil olsa dezenfektan bulundurmanızı rica ediyorum. Bu dediklerimi TV ve medya’da gördüğünüz sıradan tedbir açıklamaları gibi algılamayın. Mesleğin içinden gelen ve gözleri çok kötü şeyler görmüş biri olarak söylüyorum. Emin olun gördüklerimizin %1 ine bile şahit olmuş olsaydınız neler demek istediğimi daha iyi anlardınız. Lütfen bilinçsiz toplumumuzun içindeki bilinçli vatandaşlar bizler olalım. Hayırlı akşamlar dilerim.

2. Die folgenden 5 Benutzer sagen Danke zu emre1309 für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #2
    Gehen Sie zu Danke
    Yönetici Avatar von yilmaz

Info

A.Selam [MENTION=15807]emre1309[/MENTION] ustam, hoş geldin hayırlı olsun.

Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim, yaşlılarımız genelde evde ama gençler biraz umursamaz oluyorlar.

Benin en küçük oğlan 22 yaşında meslek yapıyor, eve her geldiğinde uyarmasam ellerini yıkmıyor, gençlerde gençliğin verdiği enerjiye güveniyor bir şey olmaz diyorlar umursamıyor başımda çünkü.

Hayırlısı olsun.
    Selam ve Saygılarla İyi Forumlar...

4. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu yilmaz für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #3
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von komser64

Info

tedbir bizden taktir Allahtan hepinize saglikli günler dilerim

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer