Seite 10 von 12 ErsteErste ... 89101112 LetzteLetzte
Ergebnis 46 bis 50 von 60

Thema: iptv ile ilgili sormak istediginiz herseyi buradan sorup yardim alabilirsiniz

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #46
    Gehen Sie zu Danke
    Super Moderatör Avatar von oemer45

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Usta kendine ayit iptv hesabın varmı varsa hangi formatta (url) yada (portal) resimlerde gördüm kadarıyla (url) (xc) (portal) hepsini kullanabilirsin burda önemli olan eyer kendine ayit listen varsa ekleyip bakabilirsin olaki burda forumda sunulan url ve portal adreslerini sağlıklı ve uzun çalışma olanağı olmaz telefonumda çalışan portal adresi cihazda çalışmaya bilir kendine ayit olmadığı için burda sunulan linklerden faydalanmak istersen bir çok ustamızın kendilerinin sunduğu m3u adresleri var onları ekleyip çalıştığı kadarıyla bakabilirsin.
    liste eklemen için usb gerekli deyil anca cihazın playeri m3u dosyasını desteklersenlazım olur diyer online linkleri kendin kumanda ile playere yazman gerekli.

yukarıda 3 nolu resimde (Autoget .m3u playlist) yazan yere girip (url) adersini yazıp kayıt edeceksin

diyeride yine 3 nolu resimde
    (xtream) yazan sere girip xtream kodunu yazıp kaydedeceksin.

son seçenekte yine 3 nolu resimdeki (portals) yazan yerengirip portal adresini yazıp kaydedeceksin.

Portal adresleri işi biraz karışık forumda sunulanları kullanmak istersen sunulan linklerin (mac) numarasını yazman gerekli bazı portal playerlerde (mac) adresleri sabit olur deyişmez senin cihazda deyişiyorsa ozaman burda sunulanları deneyip bakabilirsin

inşallah anlaşılmıştır hala ekleme konusunda yazdıklarımı anlamadıysanız her üç seçeniğin içine girip tekrardan resim eklersen nereye ne yazman gerekli o.şekildede anlatabilirim.

2. Die folgenden 7 Benutzer sagen Danke zu oemer45 für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #47
    Gehen Sie zu Danke
    Moderatör Avatar von köprülü

Info

Selamünaleyküm arkadaşlar değişen iptv panellerini bulmanın bir yolu var mı bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirse yardımcı olabilirlerse çok makbule geçer

4. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu köprülü für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #48
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Murre

Info

Zitat Zitat von Volkan678 Beitrag anzeigen
    Selamlar arkadasim sürekli calisan alman türk iptv m3u varmi ,simdiden
    Tesekkürler.
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

6. Die folgenden 8 Benutzer sagen Danke zu Murre für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #49
    Gehen Sie zu Danke
    Moderatör Avatar von köprülü

Info

Zitat Zitat von jen4545 Beitrag anzeigen
    değişen adresleri bazıları taramada yanları buluyor ordan buluyor ben yıllardır bu işteyim panelden tanıyom usta
    yan panelleri kast ediyordum yani usta yani ancak tarama ile mi bulunabilir

8. The Following User Says Thank You to köprülü For This Useful Post:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #50
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von fenerli78

Info

benim probleme cozum varmi acaba iptv player yuklu firetv stickde ilk basta normal calsiiyordu ama simdi acinca ekranda telegram reklami cikiyor ve kapatma sansim yok ama arka planda kanal calisiyor
    bunu silme gibi durum varmi acaba?

Seite 10 von 12 ErsteErste ... 89101112 LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer