Seite 5 von 5 ErsteErste ... 345
Ergebnis 21 bis 24 von 24

Thema: inattv v11 box ve inat tv pro v18

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #21
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von abbot

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Realme C55 (Android 13) telefonumda inattv box 13 sorunsuz (malum kanallar) çalışıyor. Reklam istemiyorsanız DNS ayarını özel DNS yapın ve şöyle yazın. " dns.adguard.com " Konum Türkiye ve VPN yok.

2. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu abbot für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #22
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von hasanb

Info

Zitat Zitat von abbot Beitrag anzeigen
    Realme C55 (Android 13) telefonumda inattv box 13 sorunsuz (malum kanallar) çalışıyor. Reklam istemiyorsanız DNS ayarını özel DNS yapın ve şöyle yazın. " dns.adguard.com " Konum Türkiye ve VPN yok.
    teşekkürler, bahsettiğiniz xaoimi poco p2pro da baktım öyle bir alan yok süperonline kullanıyorum ne modemde ne telefon statik ıp kısmında dns.adguard.com yazack yer bulamadım. yapımı anlatılan bir sayfa ya da video varsa paylaşırsanız memnun olurum. benim tahminim süperonline kısıtlaması var yönünde

4. The Following User Says Thank You to hasanb For This Useful Post:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #23
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von abbot

Info

Belki bu video işinize yarayabilir.

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

6. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu abbot für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #24
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von hasanb

Info

arkadaşlar mi telefon için hidden setting 1.6.1 versiyon bulup telefona kurdum gizli özellikler açıldı. açılan sayfa sağ altında sytem var tıklayınca Wİ-Fİ network geliyor tıklanınca özel dns bölümü açılıyor oraya dns.adguard.com yazılıp sonra telefon kapatılıp açılınca işlem tamam oluyor.
    ama bu uygulama android box da android 11 kurulu ona kuruluyor ama eski bir uygulama olduğundan box da işe yaramıyor.
    android box için de aynı işlemi yapacak android gizli uygulamaları açığa çıkaracak bir uygulama lazım.
    teşekkürler.
    yukarıda ki msj da drive erişimi istiyor riskli bir paylaşım

Seite 5 von 5 ErsteErste ... 345

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer