Seite 6 von 16 ErsteErste ... 45678 ... LetzteLetzte
Ergebnis 26 bis 30 von 77

Thema: Buyrun Vavoo kanalları

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #26
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von yildizmstfa

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

İsyankes hocam listeyi çekebiliyorum fakat hiç bir türlü açamıyorum. VLC ile deniyorum. Farklı DNS kullanıyordum. O DNS'le listeyi bile çekemedim. DNS silip denediğimde listeyi çektim fakat açılmıyor. Player kaynaklı demişsiniz ama hangi player deneyelim VLC harici ?

2. Die folgenden 9 Benutzer sagen Danke zu yildizmstfa für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #27
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von İsyankes

Info

Zitat Zitat von yildizmstfa Beitrag anzeigen
    İsyankes hocam listeyi çekebiliyorum fakat hiç bir türlü açamıyorum. VLC ile deniyorum. Farklı DNS kullanıyordum. O DNS'le listeyi bile çekemedim. DNS silip denediğimde listeyi çektim fakat açılmıyor. Player kaynaklı demişsiniz ama hangi player deneyelim VLC harici ?
    Local demi deniyorsunuz yoksa dış sunucudamı?
    Şu an bende localde sorunsuz şekilde vlc de çalışıyor
    Vpn ile de demedim sorun yok.

4. Die folgenden 11 Benutzer sagen Danke zu İsyankes für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #28
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von Yazar Panda

Info

Zitat Zitat von İsyankes Beitrag anzeigen
    Local demi deniyorsunuz yoksa dış sunucudamı?
    Şu an bende localde sorunsuz şekilde vlc de çalışıyor
    Vpn ile de demedim sorun yok.
    Evet garip bir şekilde sadece localde çalışıyor 😂. Hostinglerde çalışmıyor.

6. Die folgenden 10 Benutzer sagen Danke zu Yazar Panda für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #29
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von yorfa

Info

belki birinin işine yarar...

öncelikle paylasım icin cok tskelr yöntem gayet güzel calısıyor ve oldukca basit anlatmıssınız.
    konuyu gorur gormez vavoo kanallarını android tv de nasıl izlerim diye düsündüm.android icin olan server programları bende işe yaramadı ama windows pc de aynen anlatıldıgı gibi yapınca localden yayın alabildim.

asıl mevzum bunu nasıl android tv ye atacagımdı.yansıtma chromecast vs vs pek verimli olmadı.
    bende nasılsa pc de server calısıyor ve aynı modeme baglıyım diyip android tv nin iptv oynatıcısına (tivimate) [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. adresinin localhost kısmını silip serverin calıstıgı pcnin local ipsini girdim.geri kalanı hic degiştirmedim ve sonuc mükemmel oldu.

kısacası aynı agda baglı olan cihazda acmak istiyorsanız serverin calıstıgı pc nin local ip adresini girip arkadasın verdigi m3u linkini kullanırsanız yayın alabilirsiniz.

bu arada konuyla ilgisi yok ama verdiginiz bu play.php nin kabloweb tv icin olan ve xampp programında calıstırabilcegimiz bi versiyonu olurmu???

8. Die folgenden 14 Benutzer sagen Danke zu yorfa für diesen nützlichen Beitrag:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #30
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von adamci

Info

Localde cihazınızın ip si
    Hosting de ise hosting ip
    Signed içine gomülmektedir.
    Player cozumlerken localdeki ip ile vavoo sitesinde karşılaştırma yapar ve açmaz.
    Kısaca localhostta çalıştırabilirsiniz.

10. Die folgenden 16 Benutzer sagen Danke zu adamci für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 6 von 16 ErsteErste ... 45678 ... LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer