Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 11 to 15 of 44

Thread: iptv bilgi sorgulama

1. Go to Thank YouDownload #11
    Go to Thank You
    Superuser KaRaTuTKu's Avatar

Info

Go to Top of Post

Quote Originally Posted by iz.35 View Post
    keşke bu şekilde pc icinde olsaydı pogram.kolaylık olurdu.paylaşım icin teşekürler

pcdede bu kodu kullanabilirsin

html seklinde kayit et pc ye desktopa at ve sag click yap ardindan edge ile ac de karsinda menu cikar

2. The Following 4 Users Say Thank You to KaRaTuTKu For This Useful Post:

3. Go to Thank YouDownload #12
    Go to Thank You
    Moderatör köprülü's Avatar

Info

Go to Top of Post

Pc için bunu bir deneyin ustalar

Contains hidden content
    WARNING: To see the hidden message, simply click the button under the post.
    Do not write messages unless it is mandatory. If you have to write, the short message is not well received.
    Write detailed information about your problems, device name, brand, on which platform etc.
    If the hidden content does not open automatically 3 seconds after thanking, click here.

4. The Following 26 Users Say Thank You to köprülü For This Useful Post:

5. Go to Thank YouDownload #13
    Go to Thank You
    Kıdemli Üye Murat84's Avatar

Info

Go to Top of Post

Quote Originally Posted by köprülü View Post
    Murat usta biraz önce ki açtığım konuda açıklamıştım ve zaten benim paylaştığım uygulamaları şimdide söylüyorum başka bir yerde bulamazsıniz böyle söylemekteki sebebim şu ben bu uygulamaları bir yerlerden bulup paylaşmıyorum bizzat kendim toparlıyorum bizzat kendim ücret ile aldığım mağaza da ücretli olarak abonesi olduğum uygulamam ile paketliyorum ve imzaliyorum elbette kimse kimseye ne olursa olsun güvenmek zorunda değildir tabi ki örneğin senin de uygulaman var içinde paylaştığın iptv bağlantıları var ve bunlara bağlanan herkes in ip bilgilerini nereden hangi cihaz ile bağlandıklarını görebiliyor sun bu seni bu durum seni tehlikeli biri mi yapar senin uygulamanı tavsiye etmemek mi gerekir burada ki kullanıcılar elbette güvenmediği hiç bir şeyi yüklememeli o ayrıca tartışılır ama tüm fayda sağlayacağını düşündüğüm uygulamalar gibi bugün de tasarladığim ve paylaştığım faydalı bir uygulama açıkçası bugün dert oldu kalmış ki benim paylaştığım uygulamalar ı hiç anlamayan biri bile tüm kaynaklarını görebilir görebiliyor zaten karatutku ustanın dediği gibi yine de şeffaf lık açısından ben sizlere uygulamanın mantığını açıklayayım uygulama ya kullanıcı m3u bağlantısını yapıştırır uygulama bu bağlantısına şu şekilde api bağlantısı sağlar get.php kısmını
    player_api.php
    Olarak değiştirip bilgileri getirir uygulama olmadan da bu bilgiler bu şekilde çekilebilir uygulama sadece bu döndürülen bilgileri daha düzgün okunaklı şekilde kullanıcıya sunar gerekirse biraz önce karatutku ustanın istediği gibi kopyala yada farklı özellikler eklenebilir
    Eline sağlık yararlı bi uygulama bende kullanacağım.
    Kessinnikle uygulamayı kötülemek değil niyetim sakın yanlış anlaşılmasın lütfen. Ben ara sıra m3u lar dan username password değiştirmek zorunda kalıyorum mesela millet m3ularını kaptırıyorlar heryerde kullanarak. Diğer arkadaşları düşünerek söylüyorum.

6. The Following 2 Users Say Thank You to Murat84 For This Useful Post:

7. Go to Thank YouDownload #14
    Go to Thank You
    Kıdemli Üye Murat84's Avatar

Info

Go to Top of Post

Quote Originally Posted by köprülü View Post
    Pc için bunu bir deneyin ustalar

gizli içerik alıntı yapılamaz
    Bu çok güzel olmuş beyendim, eline sağlık 🤝

8. The Following 2 Users Say Thank You to Murat84 For This Useful Post:

9. Go to Thank YouDownload #15
    Go to Thank You
    Kıdemli Üye iz.35's Avatar

Info

Go to Top of Post

buda benden olsun.14 bin iptv var.köprülü usamızın yaptıgı pogramda test edin
    Contains hidden content
    WARNING: To see the hidden message, simply click the button under the post.
    Do not write messages unless it is mandatory. If you have to write, the short message is not well received.
    Write detailed information about your problems, device name, brand, on which platform etc.
    If the hidden content does not open automatically 3 seconds after thanking, click here.

10. The Following 28 Users Say Thank You to iz.35 For This Useful Post:

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread