covid-19 mağduru sağlıkçı tavsiyeleri.

Rate This Thread:
1 users voted for this thread: show list
Loading...
Results 1 to 3 of 3

Thread: covid-19 mağduru sağlıkçı tavsiyeleri.

1. Go to Thank YouDownload #1
    Go to Thank You
    Yeni Üye emre1309's Avatar

Info

Go to Top of Post

Default covid-19 mağduru sağlıkçı tavsiyeleri.

Herkese selamlar arkadaşlar. Aranıza katılmaktan onur duyuyorum. Grubumuzun yeni sağlıkçısı olarak ilk paylaşımımı covid-19 ile ilgili yapmak istiyorum. Çünkü mesleğimin gerkesinimi olarak selam verdiğim küçük/büyük farketmeksizin esnafından, otobüsüne bindiğim ulaşım hattı şoförlerine kadar girdiğimiz her toplumda bu görevi yapmak zorundayız. Lütfen kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı için gerekmedikçe toplum içine çıkmayın. Eğer çıkmak zorundaysanız da yanınızda tek kullanımlık en az 3 maske ve ufak bir parfüm şişesinin içinde dahil olsa dezenfektan bulundurmanızı rica ediyorum. Bu dediklerimi TV ve medya’da gördüğünüz sıradan tedbir açıklamaları gibi algılamayın. Mesleğin içinden gelen ve gözleri çok kötü şeyler görmüş biri olarak söylüyorum. Emin olun gördüklerimizin %1 ine bile şahit olmuş olsaydınız neler demek istediğimi daha iyi anlardınız. Lütfen bilinçsiz toplumumuzun içindeki bilinçli vatandaşlar bizler olalım. Hayırlı akşamlar dilerim.

2. The Following 5 Users Say Thank You to emre1309 For This Useful Post:

3. Go to Thank YouDownload #2
    Go to Thank You
    Yönetici yilmaz's Avatar

Info

Go to Top of Post

A.Selam [MENTION=15807]emre1309[/MENTION] ustam, hoş geldin hayırlı olsun.

Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim, yaşlılarımız genelde evde ama gençler biraz umursamaz oluyorlar.

Benin en küçük oğlan 22 yaşında meslek yapıyor, eve her geldiğinde uyarmasam ellerini yıkmıyor, gençlerde gençliğin verdiği enerjiye güveniyor bir şey olmaz diyorlar umursamıyor başımda çünkü.

Hayırlısı olsun.
    Selam ve Saygılarla İyi Forumlar...

4. The Following 2 Users Say Thank You to yilmaz For This Useful Post:

5. Go to Thank YouDownload #3
    Go to Thank You
    Yeni Üye komser64's Avatar

Info

Go to Top of Post

tedbir bizden taktir Allahtan hepinize saglikli günler dilerim

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread