Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast
Results 46 to 50 of 60

Thread: iptv ile ilgili sormak istediginiz herseyi buradan sorup yardim alabilirsiniz

1. Go to Thank YouDownload #46
    Go to Thank You
    Super Moderatör oemer45's Avatar

Info

Go to Top of Post

Usta kendine ayit iptv hesabın varmı varsa hangi formatta (url) yada (portal) resimlerde gördüm kadarıyla (url) (xc) (portal) hepsini kullanabilirsin burda önemli olan eyer kendine ayit listen varsa ekleyip bakabilirsin olaki burda forumda sunulan url ve portal adreslerini sağlıklı ve uzun çalışma olanağı olmaz telefonumda çalışan portal adresi cihazda çalışmaya bilir kendine ayit olmadığı için burda sunulan linklerden faydalanmak istersen bir çok ustamızın kendilerinin sunduğu m3u adresleri var onları ekleyip çalıştığı kadarıyla bakabilirsin.
    liste eklemen için usb gerekli deyil anca cihazın playeri m3u dosyasını desteklersenlazım olur diyer online linkleri kendin kumanda ile playere yazman gerekli.

yukarıda 3 nolu resimde (Autoget .m3u playlist) yazan yere girip (url) adersini yazıp kayıt edeceksin

diyeride yine 3 nolu resimde
    (xtream) yazan sere girip xtream kodunu yazıp kaydedeceksin.

son seçenekte yine 3 nolu resimdeki (portals) yazan yerengirip portal adresini yazıp kaydedeceksin.

Portal adresleri işi biraz karışık forumda sunulanları kullanmak istersen sunulan linklerin (mac) numarasını yazman gerekli bazı portal playerlerde (mac) adresleri sabit olur deyişmez senin cihazda deyişiyorsa ozaman burda sunulanları deneyip bakabilirsin

inşallah anlaşılmıştır hala ekleme konusunda yazdıklarımı anlamadıysanız her üç seçeniğin içine girip tekrardan resim eklersen nereye ne yazman gerekli o.şekildede anlatabilirim.

2. The Following 7 Users Say Thank You to oemer45 For This Useful Post:

3. Go to Thank YouDownload #47
    Go to Thank You
    Moderatör köprülü's Avatar

Info

Go to Top of Post

Selamünaleyküm arkadaşlar değişen iptv panellerini bulmanın bir yolu var mı bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirse yardımcı olabilirlerse çok makbule geçer

4. The Following 2 Users Say Thank You to köprülü For This Useful Post:

5. Go to Thank YouDownload #48
    Go to Thank You
    Kıdemli Üye Murre's Avatar

Info

Go to Top of Post

Quote Originally Posted by Volkan678 View Post
    Selamlar arkadasim sürekli calisan alman türk iptv m3u varmi ,simdiden
    Tesekkürler.
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

6. The Following 8 Users Say Thank You to Murre For This Useful Post:

7. Go to Thank YouDownload #49
    Go to Thank You
    Moderatör köprülü's Avatar

Info

Go to Top of Post

Quote Originally Posted by jen4545 View Post
    değişen adresleri bazıları taramada yanları buluyor ordan buluyor ben yıllardır bu işteyim panelden tanıyom usta
    yan panelleri kast ediyordum yani usta yani ancak tarama ile mi bulunabilir

8. The Following User Says Thank You to köprülü For This Useful Post:

9. Go to Thank YouDownload #50
    Go to Thank You
    Kıdemli Üye fenerli78's Avatar

Info

Go to Top of Post

benim probleme cozum varmi acaba iptv player yuklu firetv stickde ilk basta normal calsiiyordu ama simdi acinca ekranda telegram reklami cikiyor ve kapatma sansim yok ama arka planda kanal calisiyor
    bunu silme gibi durum varmi acaba?

Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread