Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 26 to 30 of 33

Thread: Youtube Live Tv linklerini iptv de nasil kullanabilirim!

1. Go to Thank YouDownload #26
    Go to Thank You
    Moderatör köprülü's Avatar

Info

Go to Top of Post

arkadaşlar sürekli konuyu meşgul ederek rahatsızlık veriyorsam özür dilerim bu konu altında önceki sayfalar da youtube linkleri nasıl m3u8 yapılır onlar hakkında yardımcı olmaya çalışmıştım şimdi de işinize yaraya bileceğini düşündüğüm youtube linklerini hem canlı kanallarını hem filmlerini yada dizi bölümlerinin embed olarak paylaşmak istiyorum verdiğim linkler de ki id numaralarını kendi kullanmak istediğiniz içerik id numarası ile değiştirmeniz yeterli olacak umarım işinize yarar
    zeki alasya metin akpınar filmleri canlı linki
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

taşıyıcı 3 film linki

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

2. The Following 2 Users Say Thank You to köprülü For This Useful Post:

3. Go to Thank YouDownload #27
    Go to Thank You
    Üye Kali66's Avatar

Info

Go to Top of Post

Bu sekilde yapim olmadı,

4. Go to Thank YouDownload #28
    Go to Thank You
    Üye reflex's Avatar

Info

Go to Top of Post

Quote Originally Posted by Kali66 View Post
    Bu sekilde yapim olmadı,
    Video id sinde problem var orada hata yapıyorsun sanırım. Video hangi video linkini koyarmısın.

5. The Following User Says Thank You to reflex For This Useful Post:

6. Go to Thank YouDownload #29
    Go to Thank You
    Kıdemli Üye Murre's Avatar

Info

Go to Top of Post

Quote Originally Posted by atakanpower View Post
    Ustam bende bir soru sorayım internetten indirdiğimiz mp4 uzantılı videoları m3u yapabilir miyiz
    Ücretsiz olarak archive.org upload yapabilirsiniz, orası .mp4 direk link veriyor. Bunuda m3u link / dosyanıza ekliyebilirsiniz.
    Bazen çok takılıyor bilginiz olsun.

Daha iyi free upload yapılan biryer varsa bende bilmek isterim
    (Linkler sabit olması gerek)

Teşekkürler

7. The Following User Says Thank You to Murre For This Useful Post:

8. Go to Thank YouDownload #30
    Go to Thank You
    Kıdemli Üye muzo34's Avatar

Info

Go to Top of Post

Quote Originally Posted by köprülü View Post
    arkadaşlar sürekli konuyu meşgul ederek rahatsızlık veriyorsam özür dilerim bu konu altında önceki sayfalar da youtube linkleri nasıl m3u8 yapılır onlar hakkında yardımcı olmaya çalışmıştım şimdi de işinize yaraya bileceğini düşündüğüm youtube linklerini hem canlı kanallarını hem filmlerini yada dizi bölümlerinin embed olarak paylaşmak istiyorum verdiğim linkler de ki id numaralarını kendi kullanmak istediğiniz içerik id numarası ile değiştirmeniz yeterli olacak umarım işinize yarar
    zeki alasya metin akpınar filmleri canlı linki

taşıyıcı 3 film linki

Ustam anasilan sen bu is i biliyorsun senden rican güzel köyli dizi sini m3u yaparmisin bende bilgisayar yok birde bu isden annamiyorum

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread