Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 6 to 7 of 7

Thread: m3u listelerini kodi ile oynatma

1. Go to Thank YouDownload #6
    Go to Thank You
    Yeni Üye yakup73's Avatar

Info

Go to Top of Post

Cok cok tesekkür ediyorum Niko05, film kanallari yok ama yinede liste güzel, beni düsünmüs olman daha güzel abicim... Yavasca ögreniyorum bir seyler. Malesef VLC ile kopma yapan listeler kodi ilede kopma yapiyor, her yere sordum bu kopma problemi bir bende var, bazilari böyle bir problemi hic duymamis bile. bir baska problemse listeler bir var bir yok. BIr gün calismiyor, tamam sifre degisir felan anlarim ama liste cok güzel oldugu icin kiyamiyorum silmeye, 3 gün sonra deniyorum calisiyor, 2 ün sonra yine yok. ama Iptv müthis bir sey, bazi listelerde binlerce kanal var, verilen cabaya deger bence, ah iste bir sonuca ulasabilsem. Selametle.

2. The Following 4 Users Say Thank You to yakup73 For This Useful Post:

3. Go to Thank YouDownload #7
    Go to Thank You
    Üye Niko05's Avatar

Info

Go to Top of Post

Quote Originally Posted by yakup73 View Post
    Cok cok tesekkür ediyorum Niko05, film kanallari yok ama yinede liste güzel, beni düsünmüs olman daha güzel abicim... Yavasca ögreniyorum bir seyler. Malesef VLC ile kopma yapan listeler kodi ilede kopma yapiyor, her yere sordum bu kopma problemi bir bende var, bazilari böyle bir problemi hic duymamis bile. bir baska problemse listeler bir var bir yok. BIr gün calismiyor, tamam sifre degisir felan anlarim ama liste cok güzel oldugu icin kiyamiyorum silmeye, 3 gün sonra deniyorum calisiyor, 2 ün sonra yine yok. ama Iptv müthis bir sey, bazi listelerde binlerce kanal var, verilen cabaya deger bence, ah iste bir sonuca ulasabilsem. Selametle.
    Bu forumun farkliligi ve güzel yani tam da bu iste. Paylasmak.. birbirine yardimci olmak.. Gösterdigi sürece m3u listelerini silme, birak yedekte dursun. Arada bazi kanallar göstermeyebilir, ancak ustamiz listeyi sürekli güncel tuttugu icin, o kanallari bir iki gün de seyretme imkanin büyük. Sen takip de kal, forumda cok güzel m3u listeler paylasiliyor.

4. The Following 6 Users Say Thank You to Niko05 For This Useful Post:

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread